سولار مشهد

سولار مشهد

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
سولار مشهد
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
انرژی خورشیدی برای 50 دلار – واقعاً آن را بسازید!
صحبت میشود.
اینورتر سیستم های برق خورشیدی(سولار مشهد) شاید باورتان نشود اما واقعیت دارد. من خودم این را چند سال پیش ساختم و امروز هم می توانید با زیر 50 دلار آن را انجام دهید. ابتدا بگذارید بگویم که این یک بخاری خورشیدی تولید کننده هوای گرم است ، نه برقی. ساخت بسیار ساده است و جو متوسط ​​با ابزارهای اصلی “صاحب خانه” به راحتی می تواند اینها را کنار هم بگذارد. هنگامی که در مرده زمستان و در حالی که آفتاب می درخشد کنار یک پنجره کاملا عایق ایستاده اید ، گرمای خورشید را احساس می کنید. خوب این اصلی است و از آنجا می توانید با در نظر گرفتن پانل خود را بسازید.(سولار مشهد)
مواد اولیه عبارتند از:
نمایندگی برق خورشیدی مشهد1 ورق 1 “x 4” x 8 “Celeotex Thermax TF-610
1/2 ورق + 3/4 “x 4” x 8 “Celotex Thermax TF-610
1 لوله چسب پنل ناخن مایع
ترکیب درزگیر سیلیکون 1/2 لوله
16 پیچ Sheet Rock
1 عدد پنسی پلاستیکی متناسب
1 نوار چسب نواری آلومینیومی
1 می توانید هدر سیاه و سفید رنگ هدر
چوب های مختلف ، مواد شمع قراضه
ثبت نام برق خورشیدی مشهدمی توانید این لیست را براساس طراحی خود تغییر دهید. من از نوارهای خزدار برای ایجاد قاب استفاده کردم و از پلی استایرن فوم به جای Celeotex استفاده کردم. من همیشه فکر می کنم ارزان ، اما مفید است. یکی از عوامل محدود کننده اندازه پنجره شماست. اگر یک پنجره کوچک لاغر دارید ، صفحه شما نمی تواند خیلی بزرگتر از دهانه باشد. این مشکلی بود که من در مکان خود داشتم ، پنجره من فقط 19 “بود. اما من توانستم آن را 80” طولانی کنم.
پانل با دو محفظه ساخته شده است ، یکی در بالا ، با شیشه و ورق فلز رنگ شده ، و دیگری در زیر آن هوای خنک را از اتاق می کشد. یک شکاف 4-6 “در پایین پانل بین آنها وجود دارد تا هوای خنک از صفحه گرم شده عبور کرده و گرم شود.
فروش برق خورشیدی در مشهدپانل کوچک ، فقط 1520 اینچ مربع یا 10.5 فوت مربع ، قادر به گرم کردن 3 اتاق خواب و یک حمام بود! بنابراین با وجود اندازه کوچک ، مطمئناً قدرتمند بود. شما ممکن است از موقعیت مکانی من فکر کنید و فکر کنید ، مطمئناً در فلوریدا یا آریزونا بودید! نه ، من در شمال شرقی خنک و خنک ، جنوب نیوانگلند واقع شده ام ، نقطه کوچکی که به Rhode Island معروف است.
چند نکته در مورد ساختمان ؛ شما باید پنل را از زمین ، اشکالات ، جوندگان و رطوبت دور نگه دارید. همچنین زاویه مناسب خود را برای عرض جغرافیایی خود محاسبه کنید. در اینجا برخی از کمک ها در این مورد آورده شده است. فصل زمستان کمترین آفتاب را دارد ، بنابراین شما می خواهید از آن نهایت استفاده را ببرید. برای محاسبه بهترین شرکت انرژی خورشیدی مشهدزاویه شیب در زمستان ، عرض جغرافیایی خود را بگیرید ، ضرب در 0.9 کنید و 29 درجه اضافه کنید. نتیجه زاویه ای از افقی است که باید پانل در آن کج شود.
بهترین مکان برای ایجاد عرض جغرافیایی Google Earth است ، در پایین پنجره ظاهر می شود و N. دنبال می شود. یک تغییر که تفاوت زیادی ایجاد کرد ، اضافه شدن یک فن قفس سنجابی قدیمی و یک سوئیچ ترموستاتیک است. پنکه رایگان بود و سوییچی که من از یک خانه تامین کننده تهویه مطبوع خریداری کردم. سوئیچ از قبل تنظیم شده بود تا در دمای 120 درجه روشن و در 80 درجه خاموش باشد ، این یکی از سنسورهای دکمه ای غیر قابل تنظیم بود. شما باید این را امتحان کنید ، این فقط چند قیمت انرژی خورشیدی در مشهدساعت و پول بسیار کمی است.
اکنون در اینجا توجه کافی داشته باشید – آیا شما به طور جدی به دنبال یک روش اثبات شده برای پس انداز در قبض های گرمایشی خود هستید؟ نکات و محصولات صرفه جویی در مصرف انرژی جایگزین را بررسی کنید؟ اینجا را کلیک کنید [http://www.a-maazing-products.com]. (سولار مشهد)
پنل خورشیدی مشهد(09368524133 مهندس زهانی مشاور برق خورشیدی)
انرژی خورشیدی برای 50 دلار – واقعاً آن را بسازید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *