چگونه سیستم خورشیدیمان را نصب کنیم؟

چگونه سیستم خورشیدیمان را نصب کنیم؟

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
چگونه سیستم خورشیدیمان را نصب کنیم؟
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
جاده های خورشیدی – یک گزینه جایگزین خورشیدی؟
صحبت میشود.
برق خورشیدی برای باغ ویلا(چگونه سیستم خورشیدیمان را نصب کنیم؟) در جهانی که مشتاقانه بدنبال منابع انرژی جایگزین است ، به نظر می رسد که مفهوم راه خورشیدی یکی از راه های ممکن استفاده انرژی خورشیدی برای اهداف روزمره باشد. استفاده از این جاده باید راهی هوشمند به ما بدهد که بتواند انرژی تجدیدپذیر تمیز ارائه دهد و در عین حال شرایط رانندگی ایمن تری را فراهم کند. علاوه بر تأمین نیرو ، تحویل داده را نیز فراهم می کند. این جاده خورشیدی باید بتواند هزینه های خود را از طریق تولید برق ، بلکه از طریق اشکال دیگر درآمد مانند اجاره به ارائه دهندگان خدمات مانند تلفن ، تلویزیون کابلی و (چگونه سیستم خورشیدیمان را نصب کنیم؟) صنایع اینترنت پرسرعت پرداخت کند.
برق خورشیدی برای چاه کشاورزیبه طور خلاصه ، جاده خورشیدی از یک سری پانل های خورشیدی مهندسی ساختاری تشکیل شده است که می توان وسایل نقلیه را بر روی آنها هدایت کرد. هر پانل از سه لایه اساسی تشکیل شده است. لایه سطح جاده شامل سلولهای جمع کننده خورشیدی است که در داخل آن جاسازی شده و از لوازم الکترونیکی زیر آن محافظت می کند و برای ایجاد کشش مناسب برای وسایل نقلیه ساخته شده است. لایه الکترونیک انرژی را از خورشید جمع می کند و شامل یک صفحه ریزپردازنده با مدار پشتیبانی برای حس بارهای سطح ، کنترل یک عنصر گرمایش ، روشنایی ، ارتباطات و غیره است. و لایه صفحه پایه از لایه الکترونی محافظت می کند و سیگنال های قدرت و داده را توزیع می کند “پایین خط” برای همه خانه ها و مشاغل برق خورشیدی ویلامتصل به جاده خورشیدی.
با وجود یک ریزپردازنده هر 12 فوت ، از زمان برقراری ارتباط پنل های خورشیدی با یکدیگر ، بلافاصله مشکلی شناسایی می شود. اگر یکی از آنها ارتباط برقرار کند ، این بدان معناست که مشکلی پیش آمده است و باید بررسی شود. اما پانل های مجاور هنوز می توانند ارتباط برقرار کرده و اطلاعات را به یک ایستگاه کنترل مرکزی ارسال کنند. انرژی جمع شده به سادگی در مسیری متفاوت حرکت می کند.
با یک جاده خورشیدی باید یک شبکه غیرمتمرکز داشته باشید ، که استفاده از وسایل نقلیه خورشیدی بسیار مفید خواهد بود زیرا در هر توقف راحت می توانند دوباره شارژ شوند. هنگامی که رانندگان مشغول غذا خوردن یا خرید بودند ، می توان ماشین ها را تولید برق رایگان خورشیدیبه برق وصل و شارژ کرد و همیشه شارژ کافی داشتند زیرا پست های شارژ در همه جا در دسترس بود.
تخمین زده می شود که با جایگزینی تمام جاده های آسفالته ، پارکینگ ها و بزرگراه های کنونی مستقر در نفت با پانل های جاده خورشیدی ، که انرژی را برای استفاده در خانه ها و مشاغل ما جمع می کنند ، مسیر جاده خورشیدی به نفع محیط زیست و زندگی مردم است. جاده خورشیدی به شبکه برق تبدیل می شود و نیازی به قطب های برق و ایستگاه های رله ندارد ، زیرا برق در همه جا تولید می شود. بعلاوه ، انرژی اضافی جمع آوری شده توسط این جاده برای استفاده در هنگام عدم وجود نور خورشید ذخیره می شود و بنابراین جایگزین نیاز به سوخت های فسیلی فعلی مورد برق خورشیدی ساختماناستفاده برای تولید برق می شود. همچنین می تواند گازهای گلخانه ای را به معنای واقعی کلمه به نصف کاهش دهد و باعث کاهش اثر کربن بشر شود.
بنابراین ، آیا جاده خورشیدی یک منبع انرژی مناسب است؟ قطعاً وجود دارد ، به شرطی که سرمایه گذاری مناسب انجام شود. (چگونه سیستم خورشیدیمان را نصب کنیم؟)
راه اندازی سیستم برق خورشیدی روشنایی یخچال(09368524133 مهندس زهانی مشاور برق خورشیدی)
جاده های خورشیدی – یک گزینه جایگزین خورشیدی؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *