پکیج برق خورشیدی باغ و ویلا

پکیج برق خورشیدی باغ و ویلا

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
پکیج برق خورشیدی باغ و ویلا
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
آیا پنل های خورشیدی سرمایه خوبی هستند؟
صحبت میشود.
(پکیج برق خورشیدی باغ و ویلا) با افزایش پوشش رسانه ای در مورد صفحات خورشیدی ، دشوار است که بفهمیم آیا آنها می توانند بازگشت خوبی از سرمایه شما ایجاد کنند و آیا خرید ارزشمندی برای خانه شما هستند.
پانل های فتوولتائیک خورشیدی اخیراً در یک راهنمای متخصص در انگلستان ارائه شده است ، که روش های مختلف تهیه پنل های خورشیدی برای خانه شما را شرح می دهد. خرید سیستم پانل خورشیدی گران است و هزینه آرایه آن در منطقه 11000 پوند است. بنابراین مهم است که درک کنیم که آنها می توانند بازده قابل توجهی ارائه دهند و به (پکیج برق خورشیدی باغ و ویلا) همین دلیل باید به عنوان یک سرمایه گذاری تلقی شود.
پس از نصب پنل های خورشیدی ، برق رایگان برای شما فراهم می کند که می توانید در خانه خود برای تأمین انرژی وسایل خود استفاده کنید. با استفاده از این برق با خرید کمتر از تأمین کننده ، قبوض انرژی خود را کاهش می دهید. همچنین از خود در برابر افزایش قیمت انرژی در آینده محافظت خواهید کرد. با افزایش قیمت برق ، پس انداز شما بیشتر خواهد شد.
با استفاده از الکتریسیته تجدیدپذیر تولید شده توسط پانل های فتوولتائیک خود ، در آینده نیز سرمایه گذاری می کنید زیرا میزان انتشار کربن خود را کاهش می دهید. با نخریدن برق از تأمین کننده انرژی خود که از سوخت های فسیلی سوخته می آید ، می توانید اثر کربن خود را کاهش داده و به محیط زیست کمک کنید.
تعرفه تغذیه
تعرفه خوراک ، صفحات خورشیدی را به یک سرمایه درخشان تبدیل می کند. در آوریل 2010 ، تعرفه مورد حمایت دولت برای ایجاد انگیزه در جذب فن آوری خورشیدی فتوولتائیک (PV) برای کاهش انتشار کربن کشور طراحی شده است. با توجه به اینکه در کشورهایی مانند آلمان ، اسپانیا و جمهوری چک در زمینه تشویق PV خورشیدی موفق عمل کرده اید ، تعرفه تغذیه (FiT) تضمین می کند که تأمین کننده انرژی شما برای هر واحد برق تولید شده در سیستم ، حتی اگر از همه آن استفاده کنید ، به شما پرداخت می کند در خانه ی شما.
با این حال ، آرایه خورشیدی معمولاً بیش از آنچه شما می توانید برق تولید کنید و بنابراین مازاد آن را به شبکه ملی صادر می کند تا دیگران از آن بهره مند شوند. بابت برقی که صادر می کنید هزینه اضافی به شما پرداخت می شود.
FiT سرمایه گذاری در یک آرایه صفحه خورشیدی را ارزشمند می کند ، زیرا پرداخت ها به مدت 25 سال بدون مالیات و مرتبط با شاخص تضمین می شوند. آنها بازگشت بسیار خوبی از سرمایه را فراهم می کنند. اگرچه متوسط ​​سیستم داخلی یازده هزار پوند هزینه خواهد داشت ، اما تعرفه تغذیه به این معنی است که ده سال دیگر هزینه خود را پرداخت خواهد کرد. پرداخت ها به مدت 25 سال تضمین می شوند و هنگامی که سیستم هزینه خود را پرداخت کرد ، ادامه پرداخت ها سود خالص است.
به طور متوسط ​​، یک سیستم PV خورشیدی داخلی 11٪ نرخ بازگشت سرمایه را فراهم می کند ، که تقریبا چهار برابر آنچه پول مشابه می تواند در یک حساب پس انداز یا ISA بدست آورد ، خواهد بود. (پکیج برق خورشیدی باغ و ویلا)
(09368524133 مهندس زهانی مشاور برق خورشیدی)
آیا پنل های خورشیدی سرمایه خوبی هستند؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *