پنل سولار خورشیدی ایرانی یا خارجی؟

پنل سولار خورشیدی ایرانی یا خارجی؟

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
پنل سولار خورشیدی ایرانی یا خارجی؟
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
نحوه سهولت در استفاده از انرژی خورشیدی برای خانه ها
صحبت میشود.
(پنل سولار خورشیدی ایرانی یا خارجی؟) شما به دنبال انرژی خورشیدی برای خانه ها هستید. شما در مورد کیت های خودکار شنیده اید و به نظر می رسد همزمان جذاب و ترسناک است. اما لازم نیست باشد. در زیر ، در مورد سه نوع انرژی خورشیدی مشترک و اینکه چگونه می توانید استفاده خود را به تدریج افزایش دهید ، خواهید فهمید.
با شنیدن اصطلاح انرژی خورشیدی ، بیشتر مردم به صفحه های خورشیدی فکر می کنند ، و آنها اغلب قابل مشاهده ترین شکل هستند ، اما تنها نوع انرژی خورشیدی نیستند که می توانید استفاده کنید. دامنه گزینه های شما شامل سه نوع مختلف از (پنل سولار خورشیدی ایرانی یا خارجی؟) اجزای خورشیدی است.
می توانید اجزای مناسب شما را انتخاب و انتخاب کنید. در اینجا نگاهی می اندازیم به آنچه در آنجا وجود دارد.
اجاق های خورشیدی: ممکن است شما در مورد اجاق خورشیدی چیزی نشنیده باشید ، اما در واقع رایج ترین اجرای انرژی خورشیدی است. می توانید آن را به صورت یک اجاق گاز آهسته که از خورشید تأمین می شود ، تصور کنید. این بسیار انعطاف پذیرتر است: شما می توانید با اجاق خورشیدی پخت ، بجوشانید یا تفت دهید. آنها به هیچ وجه گران نیستند ، فقط جعبه های مقوایی تو در تو هستند. یک جعبه کوچک برای یک خانواده پنج نفره تهیه می شود که سوخت دیگری به غیر از آفتاب و دود یا انتشار ندارد.
ژنراتورهای خورشیدی: این چیزی است که اکثر مردم وقتی به انرژی خورشیدی معاصر فکر می کنند ، تصور می کنند. ژنراتور یک اینورتر نیرو است که به یک صفحه سلول فتوولتائیک متصل شده است. اگر نام سیستم روشنایی خورشیدی را شنیده اید ، این همان چیزی است که آنها توصیف می کنند. ژنراتورهای خورشیدی انرژی الکتریکی را در باتری ها ذخیره می کنند تا بعداً استفاده کنند. این سیستم ها برخی از کاربران را قادر می سازد تا لوازم خانگی را بدون نیاز به پرداخت قبض برق استفاده کنند. ساخت پنل های خورشیدی آنقدر سخت نیستند و فقط حدود 200 دلار قیمت دارند.
سیستم های حرارتی خورشیدی: اینها بلند پروازانه ترین سیستم ها هستند. سیستم های حرارتی به روزرسانی قدیمی ترین فناوری مصرف کننده است. در واقع ، این یک صفحه خورشیدی است که گرمای خورشید را به یک مخزن نگهدارنده آب منتقل می کند. آنها آب شما را گرم می کنند. هوا را از بالای لوله ها بکشید و آنها خانه شما را گرم می کنند. وقتی به سیستم های گران قیمت بزرگ دهه 1980 فکر می کنید ، این همان چیزی است که آنها نصب می کردند. پدر من سلولها را روی سقف خود قرار داد و یک مخزن آب را که از یک مخزن بنزین ایستگاه سوخت گیری قدیمی ساخته شده بود که یک خلیج از گاراژ او را اشغال می کرد ، گرم کرد. این روزها سیستم ها بسیار کارآمدتر و بسیار ارزان تر هستند.
اگر این اصطلاحات را در گوگل مشاهده کنید ، 1) این روزها سیستم ها چندان پیچیده نیستند ، 2) می توانید برنامه هایی را در اینترنت پیدا کنید ، 3) کیفیت برنامه ها و راهنماها بسیار متفاوت است و تفاوت زیادی در این مورد ایجاد می کند در واقع می توانید پروژه را بکشید. اکثر برنامه هایی که پیدا خواهید کرد بسیار ترسیمی یا بسیار فنی و پیچیده هستند و به سختی قابل اجرا هستند.
برنامه های خوبی داشته باشید ، و می توانید با استفاده از انرژی خورشیدی برای خانه ها ارزان و فقط با یک یا دو آخر هفته از وقت خود استفاده کنید.
گام بعدی شما بررسی سایتهایی است که در مورد سیستمهایی که به شما می آموزند انرژی خورشیدی را برای خانه ها بسازید [http://getoffthegrid-today.com/3/solar-power-and-wind-power-reviews] و سایر موارد محصولاتی که انرژی سبز را آسان می کنند. (پنل سولار خورشیدی ایرانی یا خارجی؟)
(09368524133 مهندس زهانی مشاور برق خورشیدی)
نحوه سهولت در استفاده از انرژی خورشیدی برای خانه ها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *