پشتیبانی استهلاک تمیز کاری سیستم برق خورشیدی

پشتیبانی استهلاک تمیز کاری سیستم برق خورشیدی

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
پشتیبانی استهلاک تمیز کاری سیستم برق خورشیدی
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
تقاضای جهانی برای انرژی های تجدیدپذیر جراحی است
صحبت میشود.
(پشتیبانی استهلاک تمیز کاری سیستم برق خورشیدی) مراقبت های بهداشتی. این همان بازاری است که قرار است منفجر شود.
وقتی چند دهه پیش برای اولین بار در صنعت مالی کار کردم ، این همان قصدی بود که مدام می شنیدم.
همه نگاه ها به نوزادان بومر بود. با نزدیک به 75 میلیون نفر ، نگرانی های فزاینده ای در مورد افزایش نیازهای بهداشتی آنها وجود داشت.
ما به پزشکان بیشتری احتیاج داریم. پرستار بیشتر بیشتر فیزیوتراپیست ها. دستیاران (پشتیبانی استهلاک تمیز کاری سیستم برق خورشیدی) بهداشت خانه بیشتر. بیشتر دستیاران مراقبت شخصی.
و آنها حق داشتند.
اداره آمار کار ایالات متحده تخمین می زند که رشد شغلی برای دستیاران بهداشت در خانه از سال 2016 تا سال 2026 با 46.7٪ افزایش یابد. مشاغل دستیاران مراقبت شخصی در همان بازه زمانی 37.4٪ رشد می کنند.
اما یک صنعت وجود دارد که حتی با سرعت بیشتری رشد می کند و حتی فرصت های شغلی بیشتری را ایجاد می کند. و فرصت های بیشتر برای سود …
انرژی های تجدید پذیر: صنعت پررونق
این که آیا شما فکر می کنید که تغییر آب و هوا مسئله مهمی است یا یک حقه کامل ، این واقعیت همچنان باقی است که انرژی های تجدیدپذیر یک بازار در حال رشد در سراسر جهان است.
اداره آمار کار ایالات متحده گزارش داد که پیش بینی می شود نصاب های خورشیدی از سال 2016 تا 2026 شاهد رشد 105.3 درصدی شغل باشند.
تقریباً 260،000 آمریکایی در صنعت خورشیدی کار می کنند.
در سال 2016 ، تأسیسات خورشیدی 39٪ از کل ظرفیت تولید برق جدید را به خود اختصاص داده است و برای اولین بار سایر فناوری ها را پشت سر گذاشته است. و برای نیمه اول سال 2017 ، خورشیدی 22٪ از کل ظرفیت جدید را به خود اختصاص داده است و در جایگاه دوم گاز طبیعی قرار دارد.
اکنون بیش از 47 گیگاوات ظرفیت خورشیدی در ایالات متحده نصب شده است. این برای تأمین انرژی 9.1 میلیون خانه کافی است.
بخشی از این رشد خارق العاده ناشی از افت پنل های خورشیدی است. از سال 2010 ، هزینه نصب صفحات خورشیدی بیش از 70 درصد کاهش یافته است.
از آنجا که نصب پانل های خورشیدی مقرون به صرفه تر شده است ، بیشتر ساکنان به عنوان روشی مناسب برای کاهش هزینه های انرژی و استفاده از شکل تمیزتر انرژی به آن روی آورده اند.
اما انرژی خورشیدی تنها انرژی تجدیدپذیر نیست که فرصت های زیادی را ایجاد می کند.
نیروی باد افزایش می یابد
قدرت باد نیز شاهد رشد چشمگیری است. انتظار می رود که تکنسین های خدمات توربین بادی رشد شغلی 96.1 درصدی را داشته باشند – دو برابر دستیاران بهداشت در خانه.
در ابتدای ماه ، WindEurope گزارش داد که انرژی باد اروپا پس از تأمین تقریباً 24.6٪ از تقاضای برق اتحادیه اروپا توسط نیروی باد ، در 28 اکتبر یک رکورد جدید ثبت کرد. این رقم نسبت به رکورد قبلی بود که اوایل سال جاری با 19.9٪ ثبت شده بود.
طوفان اواخر اکتبر که باعث چرخش توربین های بادی آلمان شد منجر به ایجاد 39409 مگاوات شد. این معادل 40 راکتور هسته ای است.
در ماه جولای ، اسکاتلند با تولید معادل 118٪ برق کشور به مدت شش روز ، یک رکورد را شکست.
و نیویورک در حال بررسی طرحی برای افزودن 40 توربین در 60 مایل مربع با انتظار تولید 124 مگاوات است. این توان کافی برای 20 هزار خانه را دارد.
تولید برق بادی نیویورک از 48 مگاوات در سال 2005 به 1827 مگاوات در سال 2017 رسیده است. با این حال ، با ظرفیت 20320 مگاوات و 6،911 مگاوات ظرفیت باد آیووا هنوز از تگزاس عقب است.
نکته اصلی این است که هنوز فضای کافی برای رشد وجود دارد.
گوهر بعدی برای نمونه کارها
با پایین آمدن قیمت ها و پیشرفت تکنولوژی ، شرکت های بیشتری و حتی ساکنان قصد دارند به سمت انرژی های تجدیدپذیر به عنوان منبع نیرو جمع شوند.
ما شاهد هستیم که داستان های بیشتری در مورد مزارع و نیروگاه های با انرژی تجدیدپذیر با وجود کاهش قیمت نفت و گاز طبیعی به انرژی ما احتیاج دارند.
انرژی خورشیدی و باد در حال افزایش است.
اما در حالی که باد و انرژی خورشیدی غالباً همه عناوین خبری را به خود اختصاص می دهند ، منبع دیگری از انرژی های تجدیدپذیر وجود دارد که تقریباً در همه جای کره زمین در دسترس است و می تواند شاهد یک شکوفایی گسترده تقاضا باشد.
هنگامی که به دنبال فرصت های جدید برای رشد ثروت خود می گردید ، بخش انرژی های تجدیدپذیر همچنان پتانسیل صعودی عالی را فراهم می کند … و عدم اطمینان بسیار کمتر از مراقبت های بهداشتی (پشتیبانی استهلاک تمیز کاری سیستم برق خورشیدی)
(09368524133 مهندس زهانی مشاور برق خورشیدی)
تقاضای جهانی برای انرژی های تجدیدپذیر جراحی است

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *