شستن پنل خورشیدی

شستن پنل خورشیدی

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
شستن پنل خورشیدی
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
خورشید دیگر نیازی به معنی “خورشید” ندارد
صحبت میشود.
اینورتر سولار مشهد(شستن پنل خورشیدی) انرژی خورشیدی ، انرژی تجدید پذیر ، انرژی پاک ، انرژی جایگزین ، انرژی سبز – تا همین اواخر همه معنی یک چیز بود … خورشید ، اما ترمودینامیک آن را تغییر داده است!
آیا می دانید در حال حاضر رتبه برتر کشور برای تولید انرژی خورشیدی آلمان است ، طبق گزارشات 38،250 مگاوات انرژی خود را از منابع تجدید پذیر تولید می کند؟
آلمان به عنوان گرمترین کشور شناخته نشده است ، با این حال در تاریخ 30 آوریل 2017 ، آلمان یک رکورد ملی جدید برای استفاده از انرژی های تجدید پذیر ایجاد کرد ، (شستن پنل خورشیدی) که در آن بیش از 1 آخر هفته در ماه مه ، 85 درصد از کل برق مصرف شده ، از منابع تجدید پذیر تولید می شود مانند باد ، خورشید ، زیست توده و فروشگاه سولار مشهدانرژی برق آبی.
به نظر می رسد که تعداد پنل های PV خورشیدی در اینجا بیش از هرجای دیگر در جهان نصب شده است. در سال 2016 ، ایتالیا ، یکی دیگر از کشورهای اروپایی ، در لیست چهارمین کشور با رونق تولید انرژی خورشیدی قرار گرفت و فرانسه در جایگاه 6 عقب نبود.
پادشاهی متحده که از نظر اقتصادی از هر دو کشور فرانسه و ایتالیا پیشرفته تر است و از پیشرفت اقتصادی آلمان خیلی عقب نیست ، با شرایط آب و هوایی غیر قابل پیش بینی و بسیاری از روزهای ابری ، اما رقت انگیز – دارای شرایط آب و هوایی مشابه مناطق شمالی این کشورها است – انگلستان حتی در آن لیست دیده نمی شود!
گروه صنعتی سولار مشهدپس چرا؟ انرژی خورشیدی چیست که ما را انگلیسی می کند؟
هیچ رازی نیست که انگلیس کشوری از دوستداران تعطیلات است ، ما عاشق رفتن به خارج از کشور ، کباب کردن و مهمانی های باغ هستیم. اگر کمی آفتاب به ابرها نفوذ کند – ما لباس شنای خود را پوشیده ایم و در یک صندلی باغچه تاشو با دکمه های مویی نشسته ایم ، سریعتر از آنچه می توانید بگویید “آفتاب سوختگی”.
اما اگر همه ما مشتاقیم که از اندک خورشید نهایت استفاده را بکنیم ، وقت آن نرسیده است که به این فکر کنیم که چگونه می توانیم آب و هوای بریتانیا را از شاخ بکشیم و مقداری انرژی از آن استفاده کنیم – خورشید یا خورشید نیست؟
بعد از تمام 8760 ساعت در سال وجود دارد که بریتانیا سالانه 1493 ساعت آفتاب مجری برق خورشیدیدارد. بنابراین ، اگر اکنون این فناوری برای استفاده حداکثر از 7،267 ساعتی در سال فراهم شده است که در کنار روزهایی که شاهد تابش آفتاب نیستیم – مطمئناً ، ما باید از این فرصت استفاده کنیم؟
چگونه آب گرم ترمودینامیکی می تواند زندگی ما را تغییر دهد و محیط را بهبود بخشد
به طرز حیرت انگیزی ، گزارش شده است که در انگلستان ، 98 درصد از انتشار گازهای گلخانه ای خانگی و تجاری ناشی از گرما ، از روش های معمول گرمایش فضا و آب حاصل می شود.
با توجه به آگاهی روزافزون ما از خساراتی که CO2 و انتشار گازهای گلخانه ای به سیاره ما وارد می کنند ، انگلیس تصمیم دارد که در گزینه های تجدیدپذیر سرمایه برق خورشیدی برای باغ ویلاگذاری نکند ، زیرا می ترسد خورشید کافی برای بازگشت سرمایه نداشته باشد.
ما نمی توانیم آب و هوا را تغییر دهیم ، اما باید چیزی وجود داشته باشد که بتواند از هوای مورد استفاده ما استفاده کند …
سیستم های گرمایش آب گرم خورشیدی ترمودینامیکی یا “پمپ های حرارتی کمکی خورشیدی” مانند Solamics Bunsen Air ، مورد تحقیق ، طراحی و تولید به عنوان سیستم هایی با هزینه کم و بسیار کارآمد ، ساخته شده اند که به طور منظم متناسب با محیط انگلستان ساخته شده اند – و در اینجا بهترین بیت است … آنها به خورشید نیازی ندارند!
برق خورشیدی برای چاه کشاورزیهورا ، سرانجام یک سیستم آب گرم خورشیدی متناسب با انگلیس و “آب و هوای بزرگ بریتانیا”. این سیستم های هوشمندانه آب گرم حتی در شب نیز کار می کنند!
پمپ حرارتی Bunsen Air نه تنها آبی را فراهم می کند که به طور طبیعی گرم می شود ، بلکه پمپ های گرمایشی خورشیدی مانند این ، به ما در حمایت و مراقبت از محیط زیست نیز کمک می کند – آنها از انرژی محیط ناشی از وقایع طبیعی اعم از برف ، تگرگ استفاده می کنند باد ، باران یا حتی دمای زیر صفر ، برای گرم کردن آب.
از آنجا که کاملاً قابل اعتماد هستند – 365 روز در سال ، همچنین یک روش خارق العاده برای کاهش اثر کربن شما در 365 روز در سال ، در کنار قبض های انرژی شما هستند! برق خورشیدی ویلابا گذاشتن پول بیشتر برای خرج کردن در روزهای تعطیل ، سوسیس های Pimm و BBQ به کاربران!
چگونه می توانیم انرژی خورشید را حتی بدون خورشید کار کنیم و از 7267 ساعت دیگر استفاده کنیم.
این کاملا ساده است ، اگر شما یک سیلندر آب با کیفیت موجود دارید ، پمپ حرارتی Bunsen Air با لوله های تبرید تخصصی که به مدار آب گرم فعلی شما وارد می شود ، دوباره تعمیر می شود. اگر قبلاً سیلندر آب ندارید ، یکی فقط در کنار Bunsen نصب شده است.
از خارج ، دو پانل جمع کننده خورشیدی ترمودینامیکی بر روی سطحی قرار می گیرند تولید برق رایگان خورشیدیکه در معرض عناصر طبیعی قرار می گیرد و یک مبرد مایع دوستدار منطقه اوسی که در اطراف پانل ها حرکت می کند ، انرژی محیط را از هر آب و هوا در هر درجه حرارت ، در حالی که در داخل است ، می گیرد. ، واحد پمپ حرارتی Bunsen را که نزدیک به سیلندر آب شما نصب کرده است.
پانل ها ، واحد و سیلندر آب با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند تا گرما را با موفقیت و به طور موثر به مدار آب گرم شما منتقل کنند.
و نترسید … Bunsen می تواند هر روز به راحتی آب گرم کافی برای یک خانواده پرجمعیت فراهم کند (البته لازم نیست بگوییم که کنترل هوشمندانه ای دارد و در صورت نیاز به یک افزونه عملکرد را تقویت می کند).
برق خورشیدی ساختمانسرانجام… (شستن پنل خورشیدی)
راه اندازی سیستم برق خورشیدی روشنایی یخچال(09368524133 مهندس زهانی مشاور برق خورشیدی)
خورشید دیگر نیازی به معنی “خورشید” ندارد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *