سیم کشی سیستم های برق خورشیدی

سیم کشی سیستم های برق خورشیدی

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
سیم کشی سیستم های برق خورشیدی
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
انرژی های تجدید پذیر برای کودکان – آموزش کودکان در مورد انرژی های تجدید پذیر
صحبت میشود.
برق خورشیدی سولارسیم کشی سیستم های برق خورشیدسیم کشی سیستم های برق خورشیدیی بسیاری از والدین می خواهند در اوایل زندگی در مورد انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی به فرزندان خود بیاموزند زیرا به محض عادت گرفتن این عادت ، عادت دیگری خواهد بود که تا آخر عمر ادامه می دهند. اما هنگام آموزش انرژی های تجدیدپذیر برای کودکان از کجا باید شروع کنید؟ یک ایده خوب با تعریف دقیق اینکه انرژی تجدیدپذیر چیست شروع می شود. شما می توانید پیشنهاد دهید لیستی از منابع انرژی تجدید ناپذیر و تجدیدپذیر تهیه کرده و از آنجا ساخته شوند. برخی از مثالها عبارتند از:سیم کشی سیستم های برق خورشیدسیم کشی سیستم های برق خورشیدیی
برق خورشیدی برای باغ ویلاغیر قابل تجدید: نفت / گاز ، گاز طبیعی ، ذغال سنگ ، هسته ای
تجدید پذیر: خورشیدی ، بادی ، زمین گرمایی ، آبی / آبی
برای آنها توضیح دهید که چگونه انرژی تجدید پذیر از نیروهای طبیعی تأمین می شود. با سوخت های فسیلی متفاوت است زیرا باعث ایجاد گازهای گلخانه ای یا سایر آلاینده ها نمی شود. شما همچنین می توانید توضیح دهید که چگونه تولید انبوه برق با استفاده از منابع انرژی تجدید پذیر اخیراً محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. برخی از دلایل محبوبیت بیشتر آن عبارتند از: تغییرات آب و هوایی ناشی از آلودگی و سوخت های فسیلی همه در حال استفاده و گران شدن هستند.
کم کردن مصرف با سیستم برق خورشیدی UPS طلا فروشییک ایده عالی این است که به کودکان در مورد بهره وری انرژی بیاموزید. از آنها بخواهید لیستی از تمام دستگاههای مجهز به نیرو را که برای یک روز استفاده می کنند مانند تلویزیون ، کامپیوتر ، چراغها و غیره و برای مدت زمان طولانی ، و در صورت امکان وات هر دستگاه ، تهیه کنند. اگر آنها نمی توانند وات دریافت کنند ، شما می توانید متوسط ​​وات هر دستگاه را برای اهداف نمایشی جستجو کنید. یک محاسبه تقریبی انجام دهید تا به آنها نشان دهید در طول روز چقدر انرژی مصرف می کنند. حال باید از آنها بخواهید یک روز “صرفه جویی در مصرف انرژی” انجام دهند ، جایی که وقتی دستگاه ها از دستگاه استفاده نمی کنند ، آنها را خاموش کنند ، وقتی در اتاق نیستند چراغ ها را خاموش کنند ، دو درجه حرارت / جریان هوا را سیستم برق خورشیدی خانگی مصارف روشنایی پنکه تلوزیونکم کنند و غیره با چند تغییر ساده به آنها نشان دهید که چقدر انرژی صرفه جویی کرده اند.
یک ایده عالی دیگر این است که به آنها نشان دهید چگونه نصب یک صفحه خورشیدی یا آسیاب بادی می تواند برای خانه خود برق تولید کند. آنقدرها هم که فکر می کنید گران نیست. شما به پنل خورشیدی گران قیمت تجاری احتیاج ندارید ، می توانید با هزینه 100-200 دلار خود را بسازید و بچه هایتان حتی اگر به سن کافی برسند می توانند کمک کنند. هرچه انرژی کمتری برای خود بگیرند ، بهتر است.
این درسها با آنها همراه خواهد بود (خصوصاً در چنین سنی قابل تأثیر) و آنها تا آخر عمر از این روشها استفاده خواهند کرد. انرژی تجدیدپذیر را برای کودکان آموزش دهید معرفی کارخانه تولید کولر DC خورشیدی[http://www.squidoo.com/renewableenergyforhome] ، هرچه زودتر بهتر! (سیم کشی سیستم های برق خورشیدی)
(09368524133 مهندس زهانی مشاور برق خورشیدی)
انرژی های تجدید پذیر برای کودکان – آموزش کودکان در مورد انرژی های تجدید پذیر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *