سیستم برق خورشیدی برای منزل

سیستم برق خورشیدی برای منزل

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
سیستم برق خورشیدی برای منزل
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
آیا نمی توانید برق را تأمین کنید؟ بهترین تولید کننده انرژی را بخرید – انرژی خورشیدی در خانه شما!
صحبت میشود.
(سیستم برق خورشیدی برای منزل) بهترین فرم تولید کننده انرژی چیست؟ خورشیدی با فاصله! با این حال ، نصب این سیستم ها هنوز در خانه شما بسیار گران است ، بنابراین امروز شما می خواهید در مورد یک گزینه بسیار بهتر برای مهار قدرت باور نکردنی خورشید – ساختن یک صفحه خورشیدی – اطلاعات کسب کنید. این کار آسان است ، زمان بر نیست و از همه مهمتر هزینه زیادی برای گرفتن نتایج عالی ندارد.
من دقیقاً مثل الان بودم – به دنبال راهی برای کاهش قبض برق روزافزونم بودم که شروع به خوردن هرچه بیشتر از درآمد ماهانه من می کرد. به نظر می رسید هیچ راه (سیستم برق خورشیدی برای منزل) حلی وجود ندارد ، تا اینکه یک روز کسی به من گفت که باید استفاده از یک مولد انرژی جایگزین را بررسی کنم. خورشیدی بهترین گزینه ای بود که وی گفت ، زیرا نصب و راه اندازی نیرو در باد دشوارتر است (البته هنوز آنقدرها هم سخت نیست). من غوطه ور شدم ، و به توصیه های او عمل کردم. نتیجه نهایی این بود که با هزینه ای کمتر از 250 دلار ، من یک سیستم خورشیدی ساخته ام که به اندازه کافی قدرتمند است و تقریباً تمام نیازهای برق خانگی خود را تأمین می کند.
در اینجا آنچه شما باید انجام دهید تا به همان اندازه موفقیت من داشته باشید –
برای جمع آوری پانل های خود موارد زیر را خریداری کنید –
تخته سه لا ورق. این را به مقدار زیاد از فروشگاه های DIY بخرید زیرا معمولاً می توانید آن را با قیمت بسیار پایین تهیه کنید.
شیشه ورق. با توجه به اندازه گیری های مندرج در کتابچه راهنمای دستورالعمل ، این کار را باید از یک شیشه شیشه یا فروشگاه تخصصی شیشه خریداری کنید. مقادیر زیادی خریداری نکنید و سپس سعی کنید خودتان آن را برش دهید ، مگر اینکه ابزار تخصصی در اختیار داشته باشید.
سیم مسی. به صورت رول بزرگ خریداری کنید یا پا / متر را از فروشگاه های سخت افزار یا لوازم الکترونیکی خریداری کنید.
سلول های خورشیدی. بهترین مکان برای دریافت این موارد eBay است. در صورت گیج شدن ، سلول ها بیت های سیاه و سفید مستطیلی یا مستطیلی جداگانه ای هستند که در صفحه های خورشیدی کامل مشاهده می کنید
دفترچه راهنما این قسمت واقعاً حیاتی است ، زیرا تمام نمودارهای اندازه گیری و نقشه های لازم را برای جمع آوری و نصب صحیح سیستم به شما ارائه می دهد. برای دریافت یک کتابچه راهنمای آموزشی با کیفیت خوب ، باید حدود 50 دلار هزینه کنید ، زیرا موارد قابل بارگیری رایگان به راحتی آن را قطع نمی کنند و راهنماهای نصب ایمن ارائه نمی دهند و در واقع یک خطر ایمنی محسوب می شوند.
مراحل اساسی برای تولید مولد خورشیدی شما عبارتند از:
طبق دستورالعمل ها ، یک ورق تخته سه لا را به اندازه اندازه برش دهید.
سلول های خورشیدی را روی تخته سه لا تنظیم کنید ، اما آنها را متصل نکنید ، این فقط برای گرفتن ایده اولیه از طرح و غیره است.
تخته سه لا سوراخ کنید و سیم مسی را از طریق آن وارد کنید. کتابچه راهنمای دستورالعمل نحوه انجام این کار را به شما نشان می دهد
به درستی.
سلول ها را به درستی وصل کرده و سیم کشی کنید.
5- یک تکه پشتی را طوری قرار دهید که هیچ سیمی بی جهت از آن خارج نشود.
پانل را با یک تکه دیگر از قاب بگیرید ، به طوری که این قاب در واقع از بقیه ساختار خارج شود.
ورق شیشه را وارد کرده و ایمن کنید تا از سلول ها محافظت شود.
8- سیستم را رنگ و مهر و موم کرده سپس سیم کشی کرده و در خانه خود نصب کنید تا بتواند شروع به تولید برق و صرفه جویی در هزینه شما کند.
اینجا را کلیک کنید [http://www.squidoo.com/solar-and-wind-power-for-homes] برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین دستورالعمل ها و کیت طرح موجود در اینترنت ، از جمله آنچه مشتریان واقعی در مورد آن گفتند ، چقدر هزینه دارد و پاداش های شگفت انگیزی که در آن قرار می گیرد چیست. این تنها شانس شما برای شکستن قبض برق ، مبارزه با گرم شدن کره زمین و اوج گرفتن روغن و ساختن یک مولد خورشیدی است [http://www.squidoo.com/solar-and-wind-power-for-homes]. (سیستم برق خورشیدی برای منزل)
(09368524133 مهندس زهانی مشاور برق خورشیدی)
آیا نمی توانید برق را تأمین کنید؟ بهترین تولید کننده انرژی را بخرید – انرژی خورشیدی در خانه شما!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *