سیستم برق خورشیدی برای استخر

سیستم برق خورشیدی برای استخر

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
سیستم برق خورشیدی برای استخر
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
Energy On The Go – کوله پشتی خورشیدی
صحبت میشود.
(سیستم برق خورشیدی برای استخر) در دنیایی که امروز در آن زندگی می کنیم ، فناوری برای ارتباط با خانواده ، دوستان و کار از اهمیت بالایی برخوردار است. ما عادت کرده ایم که دستگاه مورد علاقه خود را همیشه در کنار خود داشته باشیم. در گذشته وقتی تلفن ها در خانه روی دیوار بود مردم فکر نمی کردند بدون توانایی گرفتن تماس تلفنی و پیام کوتاه از خانه خارج شوند. حال ، اگر تلفن خود را فراموش کنیم ، برای دستیابی به آن در صورت امکان سفری به عقب خواهیم داشت و در این بین بدون آن نیز بدبخت خواهیم شد. اگر دستگاه ما “آب میوه” نداشته باشد هراس (سیستم برق خورشیدی برای استخر) ایجاد می شود. با کوله پشتی خورشیدی می توانید بدون ترس از از دست دادن برق دستگاه خود را شارژ کنید. می توانیم بگوییم که همیشه همراه داشتن فناوری همه چیز مهم نیست ، اما حقیقت را باید گفت ، بدون آن گم خواهیم شد. داستان یک زن و شوهر وجود دارد که برای یک سفر آخر هفته رفتند و به دوستان ، خانواده و همکارانشان اطلاع دادند که از شبکه خارج می شوند و تلفن های خود را در خانه می گذارند. نمی دانید چگونه کار کرد؟
آیا شما یک نوجوان هستید ، یکی را می شناسید ، یا یکی را در خانه خود دارید؟ همانطور که می دانید ، نوجوانان فکر می کنند باید همه چیزهایی را که “خونسرد” بودن آنها را تحت تأثیر قرار می دهد داشته باشند تا دوستان خود را تحت تأثیر قرار دهند. کوله پشتی خورشیدی در واقع همان کوله پشتی “جالب” است که باید داشته باشید. تلفن یا iPad نوجوان شما هرگز نیازی به شارژ ندارد زیرا کوله پشتی خورشیدی به همان اندازه “خنک” ، یک دارایی بسیار ارزشمند خواهد بود. امروزه ارسال پیامک ، بررسی فیس بوک ، حتی دریافت تکالیف درسی در دستگاه های نوجوان است. شما هرگز نخواهید شنید “مامان ، من نمی توانستم با شما تماس بگیرم زیرا تلفن من مرده بود”. آه ، بله ، کوله پشتی خورشیدی پاسخ بسیاری از معضلات امروز یک نوجوان است.
آیا شما دانشجو هستید؟ رفت و برگشت به کلاس ها شما را در معرض نور آفتاب قرار می دهد ، بنابراین مزیت شارژ دستگاه هنگام راه رفتن را به شما می دهد. بسیاری از مردم به اندازه کافی در معرض آفتاب نیستند ، اما با کوله پشتی خورشیدی ، وسوسه وجود دارد تا از آنجا خارج شوید و برخی از اشعه ها را خیس کنید!
بازرگانان و زنان امروزه کوله پشتی حمل می کنند و در شهرهای بزرگ پیاده روی زیادی برای رفتن به محل کار خود انجام می دهند. این بدان معناست که زمان بیشتری در زیر نور آفتاب ، شارژ دستگاه خود را دارید تا بتوانید از آن تماس مهم تجاری استفاده کنید یا با خانواده در خانه در تماس باشید. دیگر نگرانی بابت از دست دادن تلفنتان ندارید ، خورشید به شما انرژی روزانه زیادی می دهد!
کوله پشتی خورشیدی با افزودن صفحه خورشیدی متصل شده ، تمام ظرفیت و راحتی یک کوله پشتی معمولی را فراهم می کند تا تمام دستگاه های شما را شارژ نگه دارد. (سیستم برق خورشیدی برای استخر)
(09368524133 مهندس زهانی مشاور برق خورشیدی)
Energy On The Go – کوله پشتی خورشیدی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *