سولار در مشهد

سولار در مشهد

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
سولار در مشهد
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
انرژی خورشیدی آلمان – جایگزین هسته ای؟
صحبت میشود.
انواع سیستم های برق خورشیدی(سولار در مشهد) انرژی خورشیدی آلمان به سرعت در حال رشد است و سهم بیشتری از نیازهای برق آلمان را به خود اختصاص داده است. Cloudy Germany در تولید و نصب پانل های فتوولتائیک رهبر جهانی است. بحران های هسته ای ژاپن آلمان را مجبور می کند تا در موقعیت هسته ای خود تجدید نظر کند. چه زمانی خورشیدی آماده است تا جای انرژی هسته ای پایدار آلمان را بگیرد؟
از سال 2000 ، رشد سالانه ترکیبی ظرفیت انرژی خورشیدی آلمان نزدیک به 63 درصد است. وزارت فدرال محیط زیست ، طبیعت ، حفاظت و ایمنی هسته ای تخمین زده (سولار در مشهد) است که خورشید در سال 2010 به 2٪ نیاز برق آلمان رسیده است. حتی در بحبوحه رکود اقتصادی بزرگ ، ظرفیت خورشیدی آلمان به 33٪ CAGR رسیده برق خورشیدی مشهداست.
سوخت رسانی به رشد انرژی خورشیدی آلمان یک میلیارد یورو انگیزه مالیاتی برای افراد و شرکت ها است. این تعرفه ورودی بخشی از قانون انرژی های تجدید پذیر آلمان است ، هزینه ای که بین همه پرداخت کنندگان نرخ تقسیم می شود.
رشد ظرفیت انرژی خورشیدی از افراد و شرکت ها حاصل می شود. در مقاله ای توسط آنا هارت در ارتباط انرژی خورشیدی ، افراد آلمانی 10 هزار پنل را در سال 2003 نصب کردند. در سال 2004 کل دو برابر شد و از آن زمان رشد قابل توجهی داشت. نیروگاه های خورشیدی آلمان یا پارک های خورشیدی بزرگترین سرمایه گذاری هستند. این میدانهای عظیم پانلهای فتوولتائیک یا PV ، حداکثر توان را بین 2 تا 50 مگاوات تأمین فروش برق خورشیدی مشهدمی کنند. پارک خورشیدی فینستروالده ، نزدیک مرز لهستان ، بزرگترین نیروگاه خورشیدی جهان با حداکثر توان 80.1 مگاوات است.
اشتیاق آلمان برای پایداری و خورشیدی مشکلاتی را ایجاد می کند. گزارشی از سوی آژانس انرژی دولت هشدار می دهد که رشد خورشیدی پیر شدن شبکه برق آلمان را تحت فشار قرار می دهد. آخر هفته آفتاب به طور بالقوه می تواند سیستم را بیش از حد بار بیاورد.
موسسه Worldwatch آلمان را به عنوان بزرگترین تولید کننده و نصب کننده PV در جهان پیش بینی می کند. Q-Cells آلمان بر شارپ ژاپن غلبه کرد ، به عنوان بزرگترین تولید کننده PV در جهان. این صنعت با رشد سریع 40000 آلمانی استخدام می کند.
برق انرژی خورشیدی در مشهدجامعه آلمان از پایداری مشتاق است. آنها در فن آوری PV ، تولیدات و رشد جهان را رهبری می کنند. آیا انرژی خورشیدی آنقدر سریع افزایش می یابد که بتواند جایگزین انرژی هسته ای آلمان شود؟ با توجه به فاجعه هسته ای ژاپن ، فشار برای کوتاه شدن جدول زمانی اتمی دویچه در حال انجام است.
در حالی که انرژی خورشیدی آلمان به سرعت در حال رشد است ، همچنین تولید ناخالص ملی پیش بینی شده این کشور است. برآورد انرژی خورشیدی دولت 66 گیگ وات یا 66 میلیون کیلووات تا سال 2030 است که جرقه ای در حال رشد در شبکه برق است. خوش بینانه ترین برآورد توسط اتصال انرژی خورشیدی 25٪ سهم خورشیدی تا سال 2050 است. چالش: انرژی هسته ای 25٪ از منبع برق فعلی آلمان است. یک انرژی خورشیدی در مشهدتصمیم دولت 2009 خاموش شدن 17 نیروگاه هسته ای آلمان را به سال 2022 موکول کرد.
با توجه به بحران ژاپن ، اعتراضات ضد هسته ای آلمان رشد می کند. بر اساس بحران ژاپن و فشارهای سیاسی ، دولت موقتاً چندین راکتور را برای بازرسی های ایمنی خاموش کرد. در صورت تهدید مخالفان دولت فعلی ، احتمالاً سالهای انرژی هسته ای آلمان کاهش می یابد. در حالی که انرژی باد و انرژی خورشیدی سرمایه های عمده دولت هستند ، هیچ یک از آنها آماده نیستند که در کوتاه مدت جایگزین هسته ای شوند.
دویچه وله تخمین می زند که 26 نیروگاه برق زغال سنگ آلمان در دست ساخت یا نمایندگی انرژی خورشیدی در مشهدبرنامه ریزی هستند. افزایش ظرفیت سوخت آهنی در برابر اهداف اتحادیه اروپا و آلمان برای کاهش میزان تولید کربن پرواز می کند. تولید بیشتر گاز و نفت بیشتر یک گزینه است ، اما این سوخت ها آلمان را بیشتر به روسیه وابسته می کند. پس از گذشت بیش از نیم قرن تنش ، هیچ کس با دست مسکو روی شیر آب راحت نیست.
هیچ گزینه آسان برای آلمان وجود ندارد. آنها باید همزمان میل به رشد را دستکاری کنند. اشتیاق برای کاهش تولید کربن ؛ و اولویت حفظ امنیت شهروندانشان است. ما فقط امیدواریم که خورشید به این تصمیمات و پانل های انرژی خورشیدی آلمان بتابد. (سولار در مشهد)
پنل خورشیدی در مشهدآموزش انرژی خورشیدی در مشهد(09368524133 مهندس زهانی مشاور برق خورشیدی)
انرژی خورشیدی آلمان – جایگزین هسته ای؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *