راه اندازی سیستم خورشیدی در پروژه ی خواجه اباسعد مشهد

راه اندازی سیستم خورشیدی در پروژه ی خواجه اباسعد مشهد

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
راه اندازی سیستم خورشیدی در پروژه ی خواجه اباسعد مشهد
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
چگونه اعتبار مالیاتی انرژی خورشیدی خود را دریافت کنیم
صحبت میشود.
راه اندازی سیستم خورشیدی برای باغ و ویلا 540 آمپر ساعت(راه اندازی سیستم خورشیدی در پروژه ی خواجه اباسعد مشهد) دلایل زیادی برای خورشیدی رفتن برای خانه یا محل کار شما وجود دارد. بسیاری از صاحبان خانه های خلیج فارس برای محافظت از خود و خانواده در برابر افزایش نرخ انرژی ، یک سیستم خورشیدی نصب کرده اند. در حالی که پیش بینی دقیقاً میزان افزایش هزینه برق یا سرعت آن دشوار است ، اما یک چیز مسلم است – آنها همچنان رو به افزایش خواهند بود. برعکس ، یک سرمایه گذاری در خورشیدی برای خانه یا محل کار شما نه تنها باعث کاهش و یا حتی از بین بردن کامل هزینه های ماهانه برق می شود ، بلکه می تواند (راه اندازی سیستم خورشیدی در پروژه ی خواجه اباسعد مشهد) ارزش املاک یک خانه را افزایش دهد و هزینه های عملیاتی یک کسب و کار را کاهش صفحه برق خورشیدی برای مصارف باغ و ویلا یخچال و تلوزیوندهد. سومین و مهمترین انگیزه مالی اعتبار مالیاتی سخاوتمندانه انرژی خورشیدی دولت فدرال است.
اعتبار مالیات انرژی خورشیدی به صاحب خانه اجازه می دهد تا میزان مالیات بر درآمد را که در غیر این صورت باید به دولت فدرال پرداخت کنند کاهش دهد. این اعتبار برای 30 درصد از سرمایه های صاحبان خانه در سیستم خورشیدی آنها ، از جمله صفحات خورشیدی ، مبدل شارژ ، باتری و اینورتر مناسب است ، اما فقط برای سه سال آینده. اعتبار در سال 2020 به 26 درصد و در سال 2021 به 22 درصد کاهش می یابد. پس از سال 2021 ، اعتبار مالیات انرژی خورشیدی برای مشتریان مسکونی به طور کامل حذف می شود. در حالی که احتمال تمدید اعتبار وجود دارد ، بسیاری از مالکان خانه صفر تاصد سیستم برق خورشیدیهای در نظر گرفته شده از خورشیدی قصد دارند سیستم های خود را ظرف چند سال آینده نصب کنند تا از اعتبار استفاده کنند.
برای مشاغل تجاری که به دنبال سبزتر شدن هستند ، می توانند با مشوق های مالیاتی خورشیدی تا 70 درصد تخفیف بگیرند. نه تنها واجد شرایط 30٪ اعتبار مالیاتی فدرال هستید بلکه می توانید استهلاک سیستم خورشیدی خود را طی 5 سال کوتاه تسریع کنید. این مشوق های مالیاتی معادل 60٪ -70٪ هزینه سیستم است و برای بازیابی کل سرمایه خود فقط به 3-4 سال پس انداز انرژی نیاز دارید.
علاوه بر مزایای مالی اعتبار مالیاتی انرژی خورشیدی ، بسیاری از مردم ترجیح می دهند خورشیدی بروند زیرا احساس می کنند انرژی خورشیدی یک راه حل مسئولانه تر هزینه برق خورشیدیبرای محیط زیست است. انرژی خورشیدی هم پایدار است و هم تجدید پذیر. انرژی خورشیدی راهی با انتشار صفر برای تأمین انرژی ساختمان ها و وسایل خانگی ، آب گرم و سوخت رسانی به وسایل نقلیه الکتریکی فراهم می کند. هرچه صفحات خورشیدی پشت بام یا carport محبوب تر و گسترده تر شوند ، بار بیشتری را در نیروگاه های سوختن زغال سنگ کاهش می دهند.
با توجه به اینکه ساختمان ها 38 درصد از کل انتشار کربن را در ایالات متحده تشکیل می دهند ، خورشیدی شدن می تواند اثر کربن ما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. یک سیستم پانل خورشیدی مسکونی معمولاً سه تا چهار تن انتشار کربن در سال را از بین می برد – معادل کاشت سالانه بیش از 100 درخت. خورشیدی نه تنها یک روش انواع سیستم های برق خورشیدیعالی برای سبز شدن است ، بلکه استفاده از اعتبار مالیات انرژی خورشیدی – قبل از انقضا – راهی عالی برای صرفه جویی در مصرف سبز است. (راه اندازی سیستم خورشیدی در پروژه ی خواجه اباسعد مشهد)
(09368524133 مهندس زهانی مشاور برق خورشیدی)
چگونه اعتبار مالیاتی انرژی خورشیدی خود را دریافت کنیم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *