دوره اموزشی سیستم خورشیدی

دوره اموزشی سیستم خورشیدی

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
دوره اموزشی سیستم خورشیدی
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
برنامه تخلیه انرژی خورشیدی ماساچوست به دیوار برخورد می کند
صحبت میشود.
سیستم برق خورشیدی یخچال و پمپ آبدوره اموزشی سیستم خورشیددوره اموزشی سیستم خورشیدیی اگر به وب سایت آن مراجعه کنید ، انرژی تجدیدپذیر انرژی ماساچوست ، که برنامه تخفیف خورشیدی ایالت (برنامه تخفیف خورشیدی مشترک المنافع) را اداره می کند ، می گوید که به اندازه کافی برنامه برای دستیابی به هدف فعلی ایالت دریافت کرده است. 27 مگاوات توان فتوولتائیک (PV) نصب شده تا سال 2012.
این برنامه که در ژانویه 2008 آغاز شد ، بیانگر هدف نهایی فرماندار دوال پاتریک است. 250 مگاوات انرژی خورشیدی تا سال 2017. اما کمی بیشتر از هفت سال و 223 دوره اموزشی سیستم خورشیددوره اموزشی سیستم خورشیدیی مگاوات هنوز باقی مانده است ، به نظر می رسد عجیب و مایه تأسف است که برنامه تمام شده است ، و راه اندازی سیستم برق خورشیدی با سانورتوربسیاری از متقاضیان تأیید نشده را در لمس و قلاب برای خورشیدی نگه دارد سیستم هایی را که نصب کرده اند (یا برای آنها قرارداد نصب معلق دارند).
این به طور موثر برنامه 68 میلیون دلاری ایالت در حال حاضر پایان می یابد ، احتمالاً تا زمانی که بودجه جدید از طریق قانونگذار تنظیم شود. این برنامه در ابتدا از طریق هزینه ماهیانه 4 دلار در قبض آب و برق مشتری ماساچوست و همچنین جریمه های پرداخت شده توسط شرکت های تاسیساتی که با کسری از نظر تولید انرژی های تجدیدپذیر پرداخت می شوند ، تأمین می شد.
این که این همه پول از بین رفته است ، می تواند خبرهای اطمینان خاطر برای شرکت قسمت باکس باتری سیستم برق خورشیدیهای تولید کننده خورشیدی و نصب کنندگان صفحه خورشیدی باشد ، و دوباره اثبات می کند که انرژی خورشیدی به جای اینکه یک مد انرژی باشد که باید از بین برود ، در واقع به جریان اصلی تولید انرژی در سراسر کشور منتقل می شود. این خبرهای بسیار منفی برای کسانی است که می خواهند در انرژی خورشیدی شرکت کنند.
شکست بودجه ظاهراً با اعلامیه 6 اکتبر مبنی بر اینکه ایالت قصد دارد تخفیف ها را کاهش دهد ، باعث هجوم بسیاری از برنامه ها در یک هفته شد که 26 میلیون دلار باقیمانده در صندوق به طور کامل تخلیه شد ، طبق انرژی ماساچوست تزار فیلیپ جیودیچی.
راه اندازی تابلو تبلیغاتی بابرق خورشیدیGiudici آن را “غافلگیر کننده” خواند ، همانطور که در زمانی رخ داد که مصرف کنندگان این ایالت خواستار انرژی خورشیدی بودند. برای صاحبان خانه و مشاغل کوچک به دنبال دریافت بودجه برای سیستم های انرژی خورشیدی – که قیمت آنها هنوز برای یک آمریکایی متوسط ​​بسیار بالا است – این اعلامیه بیشتر شبیه یک دل شکستگی بود.
در زمان شکست صندوق ، مدیران انرژی ایالت به دنبال تغییر انگیزه به اعتبارات انرژی تجدیدپذیر یا REC بودند. اکنون ، با بودجه صندوق انرژی خورشیدی 12 میلیون دلار بیش از بودجه ، و 142 کسب و کار جدید خورشیدی در این سال در این ایالت که می خواهند از طریق انگیزه های انرژی خورشیدی این کشور از طریق مشتریان جدید تابلو برق سیستم برق خورشیدی با اینورتر برای منزلاستفاده کنند ، سقوط انگیزه برای بسیاری خبرهای ناگواری را به همراه دارد.
کارتر وال ، مدیر اعتماد انرژی های تجدیدپذیر ماساچوست گفته است که برخی از بودجه ARRA ایالت برای تقویت مشوق های صفحه خورشیدی ممکن است به منظور تکریم هرچه بیشتر متقاضیان استفاده شود ، و قول داد که دور بعدی بودجه مورد تأیید قانونگذار بیشتر باشد از نزدیک با نیازها مطابقت دارد. از آنجا که قانونگذار از 23 نوامبر تا اول سال آینده میلادی خارج است ، احتمال تصویب هرگونه ماده اضافی در این دوره موقت نجومی است.
صاحبان خانه و تجار کوچک تنها شاکی نیستند. هفته گذشته ، جورج آلیر ، مدیر کارهای سیستم برق خورشیدی در سبزوار برای کفکشعمومی یارموث نامه عصبانی به Guidici ارسال کرد و گفت که توافقنامه خرید برق – از اهمیت حیاتی برای زنده ماندن تأسیسات تصفیه زباله در این شهر – اکنون باید اصلاح یا لغو شود ، مگر اینکه کسی بتواند به خریداران بگویید چه نوع مشوق برای برنامه ریزی در سیستم های بودجه بندی ، هزینه ها و بازپرداخت مالی. دوره اموزشی سیستم خورشید(09368524133 مهندس زهانی مشاور برق خورشیدی)ی
سیستم برق خورشیدی 700 وات در 24 ساعتسیستم برق خورشیدی برای منزل(09368524133 مهندس زهانی مشاور برق خورشیدی)
برنامه تخلیه انرژی خورشیدی ماساچوست به دیوار برخورد می کند

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *