احداث نیروگاه برق خورشیدی

خرید برق خورشیدی عشایری

خرید برق خورشیدی عشایری
1سیستم خورشیدی عشایری از جمله ابتکارات جدید است که با پیشرفت روزافزون علم ایجاد شده و دیگر،عشایران عزیز کشورمان در تاریکی به سر نمیبرند
2سیستم های مورد نظر دارای مزایای بسیار هستند که سبب جلب توجه مشتریان میشود واز جمله ویژگی های قابل توجه ،قابل حمل بودنشان است که در مواقع کوچ کارا برای عشایران اسان میکنند.
3پنل های خورشیدی عشایری در ایران با توجه به کارایی که دارد توسط تولید کنندگان در مکان های مختلفی به فروش گذاشته میشوند
4از جمله این موارد مراکز فروشی است که معاملات را در بازار های شهری اسان وسریع تر کرده است
5پنل خورشیدی عشایری را میتوان مانند دیگر محصولات مشابه در درجه ی کیفی متفاوت تهیه کرد که این موارد را شرکت های تولیید کننده تعمیین میکنند.
6راه اندازی سیستم خورشیدی عشایری در مناطق مختلف مورد توجه مشتریان زیادی قرار میگیرد.
7زیرا برای خرید این محصول تولیید کنندگان زیادی اقدام میکنند که با صرف هزینه ایی مشخص میتوانند از این خدمات بهره ببرند
8پکیج خورشیدی عشایری با نام برندهای متفاوت است که برخی ایرانی و برخی خارجی میباشد که براساس ویژگی هایی که دارند در بازار ها قیمت گذاری میشوند.
9افرادی که برای خرید این محصول اقدام میکنند هر کدام شرایط خاصی دارند که برخی به صورت حضوری و برخی به صورت غیر حضوری ثبت سفارش میکنند
10برای خرید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
09913566338
خرید برق خورشیدی عشایری
نکاتی در مورد نحوه خرید سیستم های صفحه خورشیدی
مقاله زیر یک فایل آموزشی کتاره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
نکاتی در مورد نحوه خرید سیستم های صفحه خورشیدی
صحبت میشود.
با همه هیاهوهای زیادی که اخیراً در مورد انرژی خورشیدی وجود دارد و همه بحث های مربوط به صرفه جویی در سیاره ما ، آیا زمان این است که شما غرق در 15 تا 30 هزار دلار بپردازید و صفحه های خورشیدی را روی سقف خود قرار دهید. من معتقدم زمان مناسب است ، زیرا هزینه ها طی 5 سال گذشته به طرز چشمگیری کاهش یافته است و یارانه دولت به اندازه کافی زیاد است که سیستم های خورشیدی مقرون به صرفه برای خانه شما به واقعیت تبدیل شده و سرمایه گذاری خوبی انجام می دهند. در عین حال ، اگر تعداد کافی از ما در این مسیر گام برداریم ، در حال کاهش تقاضای خود برای روغن خارجی و تأثیر گازهای گلخانه ای بر محیط خود هستیم.
خرید یک سیستم پانل خورشیدی برای تولید برق برای خانه یکی از سرمایه گذاری های عمده ای است که اکثر ما در طول زندگی خود انجام می دهیم و نباید به آن سخت توجه کرد. این همان مقدار پولی است که اکثر مردم برای اتومبیل خرج می کنند ، اما این بازار بالغ شده است بنابراین تصمیم گیری اشتباه دشوار است. انرژی خورشیدی از این جهت که بسیار جدید است و فناوری به سرعت در حال تغییر است متفاوت است ، در صورتی که اگر مدتی را صرف تجزیه و تحلیل خرید خود نکنید ، اشتباه کردن آسان است.
آیا خانه شما برای انرژی خورشیدی مناسب است؟
این اولین سوالی است که باید به آن پاسخ دهید زیرا بسیاری از خانه ها کاندیدای مناسبی برای منظومه شمسی نیستند. شما به منطقه ای روی زمین یا پشت بام خود احتیاج دارید که منظره ای بدون مانع از خورشید را که در فاصله 30 درجه از جنوب قرار دارد ، به شما ارائه دهد. بسیاری از خانه ها توسط درختان محاصره می شوند و قطع آنها گزینه مناسبی نیست. بیشتر خانه ها حیاط کوچکی دارند و اگر پنل های خورشیدی را در یک آرایه زمینی نصب کنند فضای بازی خود را از دست می دهند. پانل های خورشیدی فتوولتائیک وزن زیادی ندارند ، بنابراین ساختار سقف شما باید کافی باشد ، اما اگر سقف صاف دارید باید چارچوبی برای زاویه دادن پانل ها به سمت خورشید ایجاد کنید.
بیش از آنچه نیاز دارید قدرت خریداری نکنید.
این یکی از رایج ترین اشتباهات است. شما ممکن است به صورتحساب برق خود نگاهی بیندازید و ببینید که خانه شما روزانه 25 کیلووات برق مصرف می کند بنابراین باید یک سیستم صفحه خورشیدی بخرید که حتی در ماه های زمستان نیز انرژی کافی برای تأمین این نیازها تولید کند. با استفاده از این استاندارد ، صاحب خانه دو برابر نیاز سیستم خریداری می کند. برای یک سیستم متصل به شبکه ، شما هرگز نمی خواهید انرژی بیشتری تولید کنید که به طور متوسط ​​در طول سال از آن استفاده می کنید ، زیرا توسط شرکت برق خود با نرخ خرده فروشی بازپرداخت نخواهید شد و شاید هم اصلاً این کار را نکنید. هنگامی که شما سیستم انرژی خورشیدی خود را برنامه ریزی می کنید ، باید حدود 80٪ تقاضای سالانه خود را تولید کنید و در صورت نیاز به شبکه برق اجازه دهید انرژی اضافی را تأمین کند.
بازپرداخت مالی خود را تحلیل کنید.
حتی اگر انگیزه شما از ملاحظات سبز است ، باید نگاهی دقیق به تعداد سالهای لازم برای پرداخت سرمایه اولیه خود بیندازید. برای درک این موضوع ، سرمایه خالص خود را که هزینه سیستم شما منهای اعتبارات مالیاتی و تخفیفات است ، بر پس انداز سالانه پیش بینی شده خود تقسیم کنید. شما باید پاسخ 12-15 سال بازپرداخت در یک سیستم خورشیدی مسکونی را دریافت کنید. از آنجا که اکثر صفحات خورشیدی به مدت 25 سال تضمین شده اند و عمر پیش بینی شده آنها بسیار بیشتر از این است ، شما می توانید در سال های بازنشستگی منتظر برق رایگان زیادی باشید.
آیا باید یک پیمانکار استخدام کنید یا خودتان این کار را انجام دهید.
بیشتر افراد یک پیمانکار استخدام می کنند زیرا یک پیمانکار واجد شرایط مهارت و دانش لازم برای تکمیل کل پروژه از جمله کمک به دریافت تمام اعتبارات مالیاتی و تخفیف ها را دارد. علاوه بر این ، پیمانکار برای تهیه ضمانت نامه باید با سازنده قرارداد داشته باشد. این سرویس گران است. یک پیمانکار هزینه کار و هزینه اضافی را پرداخت می کند و علاوه بر این مارک تمام مواد را نیز می گیرد. اگر دستی دارید ، می توانید به راحتی همه نصب و سیم کشی را خودتان انجام دهید. برای برقراری ارتباط با شبکه ، باید یک برقکار واجد شرایط استخدام کنید ، زیرا این مورد توسط بیشتر بخشهای ساختمان و تاسیسات برق مورد نیاز است. اگر می خواهید حتی بیشتر پس انداز کنید می توانید پنل های خورشیدی خود را بسازید یا کیت های صفحه خورشیدی بخرید.
نکاتی در مورد نحوه خرید سیستم های صفحه خورشیدی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *