راه اندازی سیستم خورشیدی در گلمکان

تولید برق رایگان خورشیدی

تولید برق رایگان خورشیدی
1راه اندازی سیستم خورشیدی با دوعدد پنل 75 وات 3باسبار و یک عدد پنل 250وات 4باسبار در منطقه ی گلبهار.
2نقش مهم باسبار ها در سیستم خورشیدی:
3باسبار ها خطوط فلزی هستند که انهارا در امتداد هر سلول مربعی در پنل های خورشیدی میتوان مشاهده کرد
4انها سیم هایی هستند که هر سلول را به یکدیگر مرتبط میسازند و به جریان اجازه میدهند تا جاری شود . ازانجا که هر سلول به طور کلی دارای تقریبا بیش از0/5ولت میباشد
باسبار سلول ها را در حالت اتصال سری به یکدیگر برای ایجاد ولتاژهای بالاتر قابل استفاده برای پنل های خورشیدی قرار میدهد.
5مدل قدیمی تر پنل های خورشیدی دارای 3باسبار و یا کمتر بوده اما پنل های خورشیدی با تکنولوژی جدید تر دارای 4باسبار میباشد
6پنل خورشیدی شارپ تنها پنل 5باسبار موجود در بازار ایران است. توسط شرکت نورسان انرژی اریا نماینده انحصاری محصولات شارپ در ایران قابل ارایه میباشد
7تعداد باسبار اضافی چه مزیتی برای پنل خورشیدی دارد؟
افزودن باسبار اضافی باعث ایجاد مقاومت کمتری بین سلول ها میشود که طبق قانون اهم میتوانیم دریابیم زمینی که مقاومت(r)کاهش میابد جریان افزایش پیدا میکنند.
8و هنگامی که جریان در یک ولتاژ یکسان افزایش میابد این قضیه ی افزایش توان را به همرا دارد .هماندد زمانی که یک لاین و یک مسیر به بزرگراه اضاف میشود وسایل نقلیه بیشتری میتوانند در یک زمان از بزرگراه عبور کنند
9نتیجه ی باسبار بیشتر این است که پنل های خورشیدی میتوانند در همان سایز و ابعاد در حدود 1الی 2 درصد افزایش راندمان داشته باشند .
10جهت اطلاعات بیشتر و یا خرید لطفا تماس بگیرید
09913566338 مهندس زهانی
تولید برق رایگان خورشیدی
توسعه سریع انرژی های تجدیدپذیر در اروپا
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
توسعه سریع انرژی های تجدیدپذیر در اروپا
صحبت میشود.
منابع انرژی تجدیدپذیر سهم عمده ای در انتقال بخش انرژی اروپا دارند. توسعه فناوری ها عامل اصلی تسریع در سهم بازار در این بخش است. امروز ، سهام برق فتوولتائیک (PV) انرژی خورشیدی ، برق بیوگاز و نیروی باد نزدیک به سطح پیش بینی شده توسط کشورها در برنامه های اقدام ملی انرژی های تجدید پذیر (NREAP) است که در سال 2010 تهیه شده است.
جالب توجه است که در سال 2017 ، انرژی های تجدیدپذیر 85٪ از ظرفیت تولید برق جدید اتحادیه اروپا را تشکیل می دهند. از همه مهمتر ، اتحادیه اروپا همچنان بیشتر از ظرفیت نصب شده از منابع متعارف از رده خارج شد.
سهم منابع انرژی تجدیدپذیر همچنان بین کشورها ، اتریش ، دانمارک ، فنلاند ، لتونی و سوئد بیش از 30٪ در مصرف نهایی انرژی متفاوت است ، در حالی که بلژیک ، لوکزامبورگ ، مالت و هلند به ترتیب فقط 9٪ است.
شرکت Averren Energy تحت شرکت China Longyuan Power Group Corp برنامه های آموزش انرژی تجدیدپذیر را ارائه می دهد که برای آموزش کشورهایی که از RES خود به طور کامل استفاده نمی کنند ، طراحی شده است. آنتونی رید (رئیس امور مالی) توضیح داد – “در حالی که رشد انرژی های تجدیدپذیر در سراسر اروپا در حال حاضر از ارقام پیش بینی شده جلوتر است ، هنوز بسیاری از کشورها هستند که منافع جغرافیایی و مالی موجود را درک نمی کنند. از نظر جغرافیایی هر کشوری از نظر جغرافیایی متفاوت است ، در حالی که ممکن است از انرژی زمین گرمایی به نفع برخی مناطق باشد ، انرژی باد یا خورشیدی برای مناطق دیگر مناسب است. هدف ما آموزش نهادهای حاکم مربوطه برای درک کامل مزایای زیست محیطی جهانی و محلی همراه با منافع مالی است ، ما با ارائه یک برنامه انرژی تجدید پذیر 10 ساله ، 15 ساله و 30 ساله به این هدف می رسیم.
انرژی های تجدیدپذیر تقریباً 70٪ خالص اضافات خالص به ظرفیت برق جهانی را در سال 2017 به خود اختصاص داده اند. سرمایه گذاری های جهانی در انرژی های تجدیدپذیر بیش از یک دهه رشد مداوم نشان داده اند. این امر منجر به بیش از دو برابر شدن ظرفیت برق تجدیدپذیر جهانی بین سالهای 2005 و 2017 شده است. تا سال 2017 ، برای سومین سال متوالی ، بیش از نیمی از کل ظرفیت برق تازه نصب شده در سراسر جهان منشاable تجدیدپذیر داشت ، زیرا RES تخمین زده می شود 70٪ از ظرفیت خالص تولید برق اضافه شده در آن سال (Frankfurt School-UNEP، 2018؛ IRENA، 2018b). در سال 2017 ، اتحادیه اروپا همچنان از نظر ظرفیت برق تجدید پذیر داخلی نصب شده و متصل به شبکه ، بعد از چین در رتبه دوم قرار گرفت.
اتحادیه اروپا در سرانه ظرفیت برق تجدید پذیر یک رهبر جهانی است ، اما فعالیت سریع در خارج از اتحادیه اروپا قابل مشاهده است. با متوسط ​​ظرفیت برق تجدیدپذیر 0.87 کیلووات به ازای هر نفر در سال 2017 نصب شده ، اتحادیه اروپا پیش از ایالات متحده ، برزیل و چین پیشرو در جهان به لحاظ سرانه است. به طور مطلق ، در سال 2017 ، اروپا هنوز بیشترین ظرفیت باد را در سطح جهان داشته است.
با این حال ، از سال 2017 ، چین اتحادیه اروپا را به عنوان رهبر بازار در ظرفیت PV خورشیدی جابجا کرده و آماده است تا به عنوان رهبر جهان در کل ظرفیت نصب شده انرژی باد ، اتحادیه اروپا را پشت سر بگذارد.
توسعه سریع انرژی های تجدیدپذیر در اروپا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *