تجهیزات سیستم های خورشیدی

تجهیزات سیستم های خورشیدی

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
تجهیزات سیستم های خورشیدی
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
آیا پروژه جاه طلبانه انرژی شبکه Desertec که دو قاره را در بر گرفته است منطقی است؟
صحبت میشود.
نمایندگی انرژی خورشیدی در مشهد - شماره خرید و مشاوره 09368524133(تجهیزات سیستم های خورشیدی) چندی پیش یکی از آشنایان من را به یاد “پروژه Desertec” انداخت که تلاش برای نصب یک شبکه برق خورشیدی با بازده بالا در صحراهای شمال آفریقا است. این جایی است که آنها شبکه ای را در اطراف Mediteranian ، از طریق کشورهای شمال آفریقا و همچنین تمام اروپا ایجاد می کنند. تمام برق تولیدی متصل است و این سیستم تقریباً تمام انرژی جایگزین را شامل می شود ، بجز شامل هسته ای در امتداد شبکه ، اما بیشتر روی خورشیدی و بادی متمرکز است و همچنین برخی زمین گرمایی است.(تجهیزات سیستم های خورشیدی)
در این طرح آنها آب را نیز شیرین می کنند ، اگر می خواهید بیشتر بدانید می توانید آموزش انرژی خورشیدی در مشهدDiscovery Channel Special را در این مورد تماشا کنید. من حتی به یک سخنران کنفرانس TED گوش داده ام که آن را اجرا می کند. همچنین با برنده جایزه نوبل شیمی ، که در واقع یک فیزیکدان است ، همه چیز را توضیح می دهد. دکتر والتر کهن. او نمایش اسلایدی عالی درباره همه آن ارائه داد. اقدام کاملاً بزرگ و گره زدن در تمام نمک زدایی ، مسائل مربوط به آب ، انرژی خورشیدی و بادی ، زمین گرمایی ، برق و انرژی هسته ای چشمگیر است.
با توجه به طرح Desertec ، من نگران هسته ای هستم ، زیرا معتقدم الجزایر ، لیبی در آینده مشکلات گسترش سلاح های هسته ای خواهد بود. بله ، ذخیره میله های سوخت مصرف شده یک مشکل است ، اگرچه برخی از فناوری های جدید برای استفاده مجدد اینورتر سولار مشهدبیشتر بقیه در یک طرح جدید راکتور نوآورانه در آستانه وجود دارد. بنیاد بیل گیت روی این فناوری سرمایه گذاری کرده است. من شخصاً طرفدار هسته ای انرژی و موج اقیانوس هستم. تحت تأثیر باد و انتظار برای دستیابی به تکنولوژی و کارایی بهتر در خورشیدی نیست ، اکنون بسیاری از R و D به شما کمک می کنند و پس از اثبات ، بسیاری از آنها به بازار عرضه می شوند. منظورم این است که آزتک ها آنطور که به نظر می رسیدند احمقانه نبودند ، پرستش خورشید ایده ای داغ به نظر می رسد؟
کانسپت به نظر جالب ، عظیم ، یک شبکه عظیم غول پیکر در دو قاره است ، ایده ای جالب است. با این وجود کاملاً آینده نگر ، من به هیچ وجه هشدار دهنده گرمایش فروشگاه سولار مشهدجهانی نیستم ، اما موافقت می کنیم که باید شاهد تخلیه آلودگی ها باشیم. مناطق مرده در اقیانوس ، کیفیت هوا ، کیفیت آب و غیره. نظر شما در مورد این پروژه 500 میلیارد یورو تا 1 تریلیون یورو چیست ، این می تواند برای افراد عظیم بدون آلودگی انرژی به ارمغان بیاورد ، که هدف این پروژه است. اگر آنها بخواهند همه کارها را کنار بگذارند و به راحتی 20 سال طول بکشد ، یک راه عالی برای متحد کردن همه آن کشورها در یک هدف مشترک به یک دلیل خوب است. پس لطفاً همه اینها را در نظر بگیرید. (تجهیزات سیستم های خورشیدی)
گروه صنعتی سولار مشهد(09368524133 مهندس زهانی مشاور برق خورشیدی)
آیا پروژه جاه طلبانه انرژی شبکه Desertec که دو قاره را در بر گرفته است منطقی است؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *