بستن سیستم خورشیدی به صورت48ولت

بستن سیستم خورشیدی به صورت48ولت

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
بستن سیستم خورشیدی به صورت48ولت
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
چرا اتومبیل من دارای دو صفحه فیوز است؟
صحبت میشود.
برق خورشیدی برای خانه(بستن سیستم خورشیدی به صورت48ولت) بسته به سالی که جعبه های فیوز برای شما از اهمیت برخوردار می شود ، ممکن است شما هرگز متوجه خودرویی با یک جعبه فیوز نشده باشید. من این مقاله را با یک مقدمه مختصر تاریخی شروع می کنم و به کار جعبه یک در مقابل دو فیوز می پردازم.
اکثر اتومبیل های تولید شده در آمریکا یا از یک مارک آمریکایی در یک مرحله فقط دارای یک جعبه فیوز هستند. در حقیقت ، تا اواخر دهه 1980 ، ماشین های فوق الذکر فقط یک جعبه فیوز در داخل ماشین داشتند. در آن سوی اقیانوس ، رقبای ژاپنی و (بستن سیستم خورشیدی به صورت48ولت) اروپایی تقریباً یک دهه زودتر از 2 صفحه فیوز استفاده کرده بودند. آنها یک جعبه فیوز را برای مدارهای مربوط به موتور در زیر برق خورشیدی کوچککاپوت اضافه کرده بودند. در آن زمان تولید کنندگان آمریکایی با استفاده از قطعه های خاصی از سیمها به نام پیوندهای ذوب ، از مدارهای آمپراژ بالا محافظت می کردند. این سیم ها به گونه ای طراحی شده اند که هنگام بارگیری بیش از حد ذوب شوند.
اکنون روزها تقریباً هر اتومبیلی با 2 جعبه یا صفحه فیوز ، یکی در داخل اتومبیل و دیگری زیر کاپوت طراحی و ساخته شده است. اگرچه ممکن است فیوز خاصی در اتومبیل زیر کاپوت باشد ، اما ممکن است در اتومبیل دیگری داخل اتومبیل باشد. با این حال ، قاعده کلی این است که پانل داخلی شامل فیوزهایی برای چراغهای جلو ، بخاری ، رادیو ، پنجره ها ، صندلی ها ، یخ زدایی ، سقف آفتاب و غیره است. به عبارت برق خورشیدی منزلدیگر پانل داخلی دارای فیوزهای مربوط به زنگ ها و سوت های ماشین است. . از طرف دیگر پانل یا جعبه زیر کاپوت به طور معمول فیوزهای مربوط به موتور را از جمله احتراق ، انژکتور ، پمپ بنزین ، سیستم ترمز و غیره تسهیل می کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش اتومبیل خود ، به بخش چرا اتومبیل من دارای دو صفحه فیوز است مراجعه کنید (بستن سیستم خورشیدی به صورت48ولت)
(09368524133 مهندس زهانی مشاور برق خورشیدی)
چرا اتومبیل من دارای دو صفحه فیوز است؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *