برق خورشیدی مخصوص عشایر

برق خورشیدی مخصوص عشایر

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
برق خورشیدی مخصوص عشایر
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
صرفه جویی در مصرف برق – آیا سیستم برق خورشیدی برای شما مناسب است؟
صحبت میشود.
برق خورشیدی مصرف مجاز 1800 وات برای 24 ساعت(برق خورشیدی مخصوص عشایر) میلیون ها نفر در سراسر جهان در حال نصب سیستم های برق خورشیدی برای خانه ها و مشاغل هستند. خورشید ، بزرگترین منبع انرژی تجدیدپذیر ما ، به سیستمهای خورشیدی اجازه می دهد تا انرژی قابل اعتماد و بدون آلودگی تولید کنند. با توجه به پیشرفتهایی که در زمینه طراحی و ساخت سلولهای فتوولتائیک صورت گرفته ، سیستمهای خورشیدی مقرون به صرفه تر و مقرون به صرفه تر می شوند.
در بعضی از ایالت ها مجاز به مشارکت در طرح های تولید همزمان یا اندازه گیری (برق خورشیدی مخصوص عشایر) خالص است و این به مقرون به صرفه بودن سیستم ها می افزاید. معنای این امر این است که اگر سیستم بیش از آنچه شما استفاده می کنید سیستم برق خورشیدی برای مصارف ضعیف مثل روشنایی، برق تولید می کند ، شما برق اضافی خود را از طریق کنتور خود به شبکه بازگردانید ، در اصل آن را به عقب اجرا کرده و در هزینه خود صرفه جویی می کنید. شما فقط در مواردی که نیاز شما بیش از میزان توانایی سیستم شما باشد ، به شبکه متصل می شوید. با انجام این کار به طور معمول تعادل قرائت کنتور شما برقرار می شود.
قبل از اینکه در یک سیستم برق خورشیدی برای خانه یا محل کار خود سرمایه گذاری کنید ، مهم است که بدانید چگونه برق خورشیدی تولید می شود و همچنین بدانید دقیقاً چه چیزی را خریداری می کنید. سیستم های خورشیدی از اجزای مختلفی تشکیل شده اند که مهمترین آنها سلولهای فتوولتائیک است که برای ایجاد ماژول های برق کفکش و شناور با برق خورشیدیخورشیدی بهم متصل می شوند. ماژول ها یا پانل ها برق تولید می کنند که از طریق یک اینورتر عبور می کند تا برق را از DC به AC تبدیل کند تا آن را برای استفاده در منزل یا برای ارسال به شبکه استفاده کند. همچنین می توان یک بانک باتری برای ذخیره برق اضافی تولید شده توسط سیستم برای استفاده در هنگام قطع برق یا شب هنگام آفتاب نداشت.
سیستم های برق خورشیدی فقط هنگامی کار می کنند که نور خورشید به آنها برخورد کند. داشتن یک سیستم پشتیبان باتری یا متصل ماندن به شبکه این مشکل را برطرف می کند. یک سیستم خورشیدی بخاطر هزینه های اولیه اولیه ممکن است سالها طول بکشد. اگر از تخفیف های بودجه دولت و طرح های اندازه گیری خالص یا تولید اجرای پرژه پمپپ آب خورشیدیهمزمان استفاده کنید ، می توانید این دوره را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.
برای درک جذابیت ، نیازی به درک فیزیک عملکرد سیستم های برق خورشیدی نیست. با استفاده از سیستم برق خورشیدی وابسته به روغن خارجی نیستید و سیستم سوخت شما تمام نمی شود. دیگر فکر نصب یک سیستم خورشیدی برای خانه یا محل کار خود را متوقف کنید و با تحقیق در مورد گزینه های مختلفی که در اختیار دارید ، برای آزادی خود سرمایه گذاری کنید.
نویسنده یک مهندس برق است که علاقه زیادی به منابع انرژی جایگزین و همچنین کمی مغز DIY دارد. (برق خورشیدی مخصوص عشایر)
سیستم خورشیدی صنعتی در تهران(09368524133 مهندس زهانی مشاور برق خورشیدی)
صرفه جویی در مصرف برق – آیا سیستم برق خورشیدی برای شما مناسب است؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *