اجرای پروژه ی سیستم خورشیدی در روستای ابگرم

برق خورشیدی سولار

برق خورشیدی سولار
1نصب و اجرای یک پروژه ی خورشیدی در مشهد
2که مصارفشون یخچال هتلی 171کیلو وات در سال وروشنایی که ما یک پمپ دوکیلو وات وصل کردیم به مدارشون .ما پنل ها رو روی الاچیق وصل کردیم
3سیستم برق خورشیدی:خورشید به عنوان یک منبع بی پایان انرژی میتواند حل کننده ی مشکلات موجود در زمینه ی در زمینه ی انرژی و محیط زیست باشد
4متاسفانه انرژی ارزان و سود بانکی بالا هر دو باعث میشود که هزینه کردن در سیستم برق خورشیدی در کشور ما مقرون به صرفه به نظر نیاید در صورتی که در دراز مدت این سیستم ها بسیار مقرون به صرفه هستند وتاثیر به سزاییدر کم کردن الودگی هوا نیز خواهند داشت.
5سیستم های فتوولتایک جهت مصارف عمومی و کشاورزی به صورت نیروگاه ها ی مستقل از شبکه سراسری یا سیستم های متصل به شبکه های سراسری با ساختار نصب
ثابت ویا متحرک در واحد های کوچک با توان پایین جهت تامیین انرژی الکتریکی مورد نیاز ماشین حساب های کوچک تا سیستم های بزرگ نیروگاهی به کار میرود
6هر متر مربع از سطحی که خورشید در یک روز بدون ابر و الودگی بران میتابد حدودا 1000وات توان تابشی دریافت میکند.
7میزان تابش متوسط در ایران در حدود 950 وات بر متر مربع است
8پنل های موجود در بازار تجاری راندمان حدود 15 تا17 درصد دارند وبا توجه به اینکه تمامیه سطح یک پنلخورشیدی شامل سیلیکون های دریافتی انرژی نیست هر متر
مربع از این پنل ها حدود100تا150 وات دریافت انرژی دارند
9البته باید توجه کرد که این مقدار انرژی در صورت تابش عمود نور خورشید به پنل است
10برای اطلاعات بیشتر و خرید تماس بگیرید 09913566338
برق خورشیدی سولار
مقایسه وارونه و منفی استفاده از انرژی خورشیدی
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
مقایسه وارونه و منفی استفاده از انرژی خورشیدی
صحبت میشود.
انرژی خورشیدی انرژی ایجاد شده در اثر مهار نور خورشید و تبدیل آن به برق از طریق استفاده از سلول های فتوولتائیک یا تمرکز طیف گسترده ای از نور خورشید در یک منطقه کوچک است که تولید انرژی قابل استفاده برای انجام طیف وسیعی را امکان پذیر می کند. وظایفی که می تواند طیف گسترده ای از مراکز شامل خانه ها و دفاتر را تأمین کند. در حال حاضر از آن بعنوان یكی از م effectiveثرترین و كارآمدترین منبع برق جایگزین یاد می شود و بسیاری از شركتها به دنبال ارائه آن در دسترس عموم هستند.
با این حال ، درست مثل هر چیز دیگری ، این نیز سهم خود را از جنبه های منفی و منفی دارد. امروز ، ما مختصراً در مورد آن بحث خواهیم کرد تا بدانید آیا واقعاً ارزش آن را دارد. بعد از این پاراگراف ، ما برای شما توضیح خواهیم داد و این اطلاعات را به دو بخش PROS و CONS تقسیم می کنیم تا بتوانید هر یک را به درستی تفکیک و مقایسه کنید. با درک عمیق تری از این موضوع ، می توانید تصویر واضح تری از اهمیت انرژی خورشیدی ایجاد کرده و نسبت به آنچه ارزش دارد ، قدردانی کنید. اما این به تحلیل شما بستگی دارد.
جوانب مثبت
این می تواند به شما در صرفه جویی زیادی در مصرف برق و هزینه ها کمک کند. هرچه بیشتر از انرژی خورشیدی در خانه خود استفاده کنید ، نیاز شما به مصرف برق کمتر است. لازم نیست نگران آن باشید زیرا حتی اگر شب باشد ، باز هم می توانید از آن استفاده کنید. می توان آن را برداشت و در باتری هایی ذخیره کرد که می توانید بارها و بارها از آنها استفاده کنید. و اگر از برق کمتری استفاده می کنید ، قبض برق شما نیز کاهش می یابد. این نوع منبع انرژی رایگان است زیرا هیچ شرکتی صاحب خورشید نیست. ممکن است مجبور شوید کمی برای نیازهای اولیه مانند تجهیزاتی که برای به دست آوردن آن استفاده می شود هزینه کنید اما در طولانی مدت بیش از سرمایه گذاری خود سود خواهید برد.
بزرگترین و مهمترین نکته در مورد استفاده از این نوع انرژی خورشیدی تولید NO محصولات جانبی آلاینده است. مهم است زیرا این همان چیزی است که اهمیت دارد. ما به دنبال منابع قدرت جایگزین هستیم که بتوانند انرژی تولید کنند بدون تولید مواد سرطان زا و خطرناک و سایر محصولات جانبی شیمیایی آلاینده. به همین دلیل است که ما سعی داریم گیاهان فسیلی را جایگزین منابعی مانند این منابع کنیم. این منبع انرژی می تواند آن را تأمین کند.
تجهیزاتی که برای مهار این نوع انرژی استفاده می کنید دارای مشوق دولت است که به شما امکان می دهد مالیات خود را کاهش دهید. برخی از دولت ها این کار را عمداً انجام می دهند تا از این نوع انرژی خورشیدی استفاده کنند. از آن به نفع خود استفاده کنید.
4- چه کسی منبع انرژی پایدار را نمی خواهد؟ یک منبع انرژی که به نوسازی ادامه می دهد ، هرگز انرژی را که می توانید مهار کنید ، تمام نمی کند. این پایداری همان چیزی است که آن را به یک منبع انرژی بسیار قابل اعتماد و کارآمد تبدیل کرده است. و در حالی که شما در آن هستید ، لازم نیست که نه تنها خود آلودگی ، بلکه آلودگی صوتی را نیز نگران کنید. تولید نیرو از این منبع انرژی در سکوت کامل کار می کند. شما به راحتی نمی توانید با آن اشتباه کنید. حتی لازم نیست نگران فضا باشید زیرا در تولید برق در مقیاس بزرگ ، تا زمانی که خورشید به آن نقطه برخورد کند ، همیشه می توانید آن را در هر مکانی قرار دهید. در سطح فردی ، می توانید آن را روی همان ساختمانی که قدرت می دهید نصب کنید.
با همه چیزهای خوبی که در مورد آن خوانده اید؛ احتمالاً نکات منفی استفاده از آن چیست؟ ممکن است برای شما دشوار باشد که تأمل کنید اما استفاده از آن چند نکته منفی دارد. اینجا اند:
CONS
مانند آنچه قبلاً گفتیم ، در ابتدا باید روی مقدار قابل توجهی پول سرمایه گذاری کنید. حتی اگر سود طولانی مدت ارزش آن را داشته باشد ، این واقعیت به تنهایی کافی است تا افراد دیگر را از آن دور کند.
از نظر زیبایی شناسی ، صفحات خورشیدی برای بعضی از افراد منظره زیبایی نیست. به نظر می رسد آنها جلوی زیبایی طبیعی خانه را می گیرند. با این حال ، ما فکر نمی کنیم که این اصلاً مشکلی باشد. ما فقط بخاطر رسمیت اینجا را قرار می دهیم.
این همان چیزی است که می توانیم در مورد نکات منفی استفاده از آن بگوییم. حالا نوبت شماست که قضاوت کنید. آیا فکر می کنید استفاده از این منبع انرژی به عنوان منبع اصلی انرژی شما اقدامی هوشمندانه است؟ شما خواهید بود که تصمیم می گیرید.
درباره سیستم های انرژی خورشیدی [http://powersolarsystem.com/Solar-power-systems.html] بیشتر بدانید
مقایسه وارونه و منفی استفاده از انرژی خورشیدی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *