راه اندازی سیستم خورشیدی در پنجتن

برق خورشیدی برای یخچال

برق خورشیدی برای یخچال
1برق خورشیدی برای یخچال:
2راه اندازی سیستم خورشیدی :540 امپر ساعت باطری،اینورتر 2000تمام سینوسی ،کنترل شارژPWM چهل امپری ،و سه عدد پنل 250وات الومینیومی 5 باسبار دابل گلس.
3پکیج سیستم خورشیدی 7200 وات سولار پنل یکی از مجموعه های کامل در زمینه ی تولید برق خورشیدی است و این امکان را به شما میدهد تا با تهیه ی ان بتوانید بخش زیادی از بار برق مصرف ساختمان خود را از طریق انرژی خورشیدی تامیین نمایید
4در نتیجه شاید هزینه اولیه این پکیج نسبت به موارد قبلی بیشتر باشد ولی با نصب و راه اندازی ان شما هم مجموعه ی کامل از سیستم برق خورشیدی در اختیار دارید
5و هم ضمن صرفه جویی در مصرف سوخت های فسیلی میتوانید مدعی باشد که از پاک ترین انرژی دنیا برای تامیین برق خوداستفاده کنید.
6در پکیج ها تعدا پنل ها زیاد شده و همین امر کمک میکند نور از سطح بیشتری جذب شودو داخل باتری مخصوص ذخیره گردد
7پکیج سولار 7200وات دارای حداکثر وات است و توان نرمال قابل استفاده ان بدون تابش خورشید3600 وات میباشد یعنی شما میتوانید با نصب این پکیج برق مورد نیاز
8روشنایی به اندازه ی 5 لامپ 10وات به مدت5 ساعت،یخچال با مصرف برق 1100وات در روز و تلویزیون با مصرف 500وات تامیین نماید
9یکی از برتری های این پکیج نسبت به پک های دیگر قبلی قابلیت وصل کردن کولر ابی و پمپ ان به میزان مصرف1400وات در روز به سیستم برق سولار است
10جهت مشاوره و خرید تماس بگیرید
09913566338
برق خورشیدی برای یخچال
زندگی در خارج از شبکه – بیایید این کار را انجام دهیم!
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
زندگی در خارج از شبکه – بیایید این کار را انجام دهیم!
صحبت میشود.
می خواهید خارج از شبکه زندگی کنید؟ سپس با انرژی خورشیدی آشنا شوید!
در دنیای امروز نیاز مثبت به انرژی های تجدیدپذیر افزایش یافته است. به حدی که تکامل آن منجر به م effectiveثرتر و آسانتر استفاده از م componentsلفه هایی شده است که منجر به استفاده از خورشید به عنوان یک منبع انرژی عملی می شوند. همه فکر نمی کنند که انتخاب زندگی در شبکه بسیار سرگرم کننده است. اگر خارج از شبکه زندگی می کنید ، به معنای زندگی در آب و فاضلاب است. پمپ های آب خورشیدی می توانند آب را از زمین بیرون بکشند و به خانه شما برگردانند.
می خواهید از لایحه انرژی خود خداحافظی کنید؟
هنگامی که در خارج از شبکه زندگی می کنید ، راهی برای خاموش کردن هزینه انرژی خود نه تنها برای امروز بلکه به آینده می دهد. زباله های شما می توانند با استفاده از فناوری بازیافت و دفع شوند. با استفاده از توالت های کمپوست ، سیستم های آب خاکستری و سایر ابزارها می توانند ضایعات را به حداقل برسانند. یک توالت خوب کمپوست با پنکه باید تمیز و موثر باشد. وقتی در شبکه با منابع انرژی تجدیدپذیر زندگی می کنید ، تقریباً کاملاً خودکار است. بجز میزان نگهداری باتری ها ، تقریباً توجه خاصی به غیر از نظارت بر مصرف انرژی شما لازم نیست. شما باید محتاط باشید که تقاضای انرژی شما از میزان تأمین انرژی بیشتر نشود. اصل زندگی در خارج از شبکه اطمینان از این است که سیستم انرژی تجدید پذیر شما انرژی شما را برآورده می کند.
بنابراین چه چیزی در سیستم برق خورشیدی خاموش شبکه شما وجود دارد؟
سیستم برق خورشیدی مستقل برای مدیریت و تولید انرژی خورشیدی کافی برای خانه شما ساخته شده است. به این دلیل که خانه به شبکه برق محلی متصل نیست ، اغلب سیستم خاموش شبکه نامیده می شود. سیستم برق خورشیدی مستقل از ماژول های فتوولتائیک (PV) ، اینورتر ، کنترل کننده شارژ ، رک ماژول PV و باتری ها ساخته شده است. سیستم های خورشیدی به طور کلی یک ژنراتور را به عنوان منبع پشتیبان در مواقعی که آفتاب کافی برای تأمین برق خانگی یا شارژ مجدد باتری ها وجود ندارد ، در بر می گیرند. شما باید یک باتری سیکل عمیق انتخاب کنید که با اسید سرب یا نیکل کادمیوم ساخته شده باشد. هدف این است که برای طول عمر باتری و توانایی آزاد کردن نیازهای یک سیستم انرژی خورشیدی. می توان سیستم های قدرت مستقلی را که از باتری ها به عنوان سیستم های کامل استفاده می کنند بدست آورد. این سیستم های نوع کامل برای کارکرد فقط به سیم کشی و نصب محلی نیاز دارند. اینورتر / کنترل کننده فرآیند تولید و ذخیره نیرو را کنترل می کند. بسیاری از این سیستم ها می توانند به شما بگویند که در حال حاضر چه میزان انرژی تولید می شود ، چه مقدار در یک دوره خاص تولید شده و چه مقدار در باتری ها ذخیره شده است.
اگر در خارج از شبکه زندگی کنید چه فایده ای خواهید برد؟
مزایای شما برای زندگی در خارج از شبکه مواردی از قبیل کاهش اعتماد به شرکت محلی شما ، زنده ماندن در هنگام قطع برق وحشتناک ، نگرانی در مورد کنتور برق با صفحه چرخان دائمی ، کمک به صرفه جویی در هزینه شما ، استفاده از منابع فراوان است از انرژی های تجدید پذیر برای تأمین انرژی خانه خود و افزودن به یک محیط سالم تر. زندگی در خارج از شبکه دیوانه نیست. احساس آزادی انرژی نشاط آور است. تحقیقات خود را انجام دهید و مشخص کنید کدام منبع انرژی جایگزین برای شما و خانواده شما مناسب است. عاملی که در آن زندگی می کنید و انرژی شخصی شما نیاز دارد. بودجه انرژی و هرگونه مشوق مالیاتی که می توانید دریافت کنید را در نظر بگیرید. این مهم است زیرا وقتی از شبکه زندگی می کنید به سمت آزادی شخصی خود قدم خواهید گذاشت.
زندگی در خارج از شبکه – بیایید این کار را انجام دهیم!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *