راه اندازی سیستم خورشیدی در منطقه ی امرودک

برق خورشیدی برای خانه

1برق خورشیدی برای خانه :
2هر خانه چقد نیاز به نصب نیروگاه خورشیدی دارد؟
مصارف خانه های مختلف باهم فرق داردونمیتوان از روی متراژ به میزان مصرف پی برد
3ممکن است یک خانه 100متری مربعی وسایل برقی داشته باشد و مصرف بالاتری داشته باشد.معمولا برای مصارف عادی با کولر ابی حداکثر 5کیلو وات وجود دارد
ولی برای خانه های با کولر گازی بین7تا10کیلو وات مصرف برق دارند
4در نظر داشته باشید که این میزان مصرف برای ساعات اوج مصرف و استفاده همزمان است وگرنه در خیلی از ساعات روز ممکن است مصرف شمابه یک کیلو وات هم نرسد.
5از روی قبض برق نمیتوان به درستی به مصرف برق پی بردچراکه ممکن است مثلا یک خانه فقط6ساعت برق مصرف کندولی هر ساعت 4کیلو وات مصرف داشته باشد
6ولی یک خانه دیگر 24سعت مصرف کند اما هرساعت 1کیلو وات مصرف داشته باشدبا اینکه هردو روزی 24کیلو وات مصرف برق دارند اما طراحی ها کاملا متفاوت است.
7هر کیلو وات پنل خورشیدی به چقدر فضا نیاز دارد؟
پنل های خورشیدی نسل جدید معمولا 1در2متر هستندیعنی دو متر مربع فضا اشتغال میکنند.
8پنل های نسل قدیمی تر در همین مساحت 250واتی بودند.اگر ردیف های پنل خورشیدی پشت سرهم نباشند و در یک ردیف کنار یکدیگر باشند هر کیلو وات حدودا 8متر مربع
فضا نیاز دارد.
9ولی اگر قرار باشد پشت سر هم چیده شوند برای جلوگیری از سایه اندازی ردیف های روی ردیف های عقبی حدودا 10تا120متر مربع فضا نیاز دارد.
10برای اطلاعات بیشتر و خرید تماس بگیرید
09913566338
برق خورشیدی برای خانه
بررسی جوانب مثبت و منفی ضد عفونی کننده آب خورشیدی
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
بررسی جوانب مثبت و منفی ضد عفونی کننده آب خورشیدی
صحبت میشود.
یکی از مهمترین موضوعات در جهان قرن بیست و یکم ، گرم شدن کره زمین است که همه افراد روی کره زمین را تحت تأثیر قرار می دهد و مردم شروع به ارزیابی گزینه هایی می کنند که به آنها امکان می دهد رد پای کربن خود را کاهش دهند و در جهت ترمیم خسارت وارد شده به ما گام بردارند. سیاره. بجای اینکه فقط بر روی سوختهای فسیلی کار کنند ، شرکتها بتدریج به انرژی بادی و خورشیدی تبدیل می شوند. در میان این شرکت ها میزبان وب هستند که در تلاشند گازهای تولید شده توسط سرورهای خود را کاهش دهند.
اگر مانند اکثر مردم هستید ، از آنچه اینترنت برای تغییر زندگی ما انجام داده است ، متعجب هستید ، اما آیا تا به حال به این واقعیت توجه کرده اید که تمام این میلیون ها وب سایت توسط سرورهایی تأمین می شوند که تن کربن را به داخل ما می کشند. جو؟ در مورد میزان بالای انتشار گاز وسایل نقلیه تبلیغات زیادی صورت گرفته است ، اما به نظر می رسد ما هرگز چیزی در مورد مشکل ناشی از رشد روزافزون اینترنت نمی شنویم. با این وجود میزبانان وب از این واقعیت آگاه می شوند و آنها شرکت های خود را برای پاک کردن اثر کربن خود سازگار می کنند. بنابراین ، مهم است که شما ، مصرف کننده ، به مشکل پی ببرید و آنچه را که می توانید انجام دهید.
با انرژی خورشیدی هیچ انتشار کربنی وجود ندارد. پرتوهای خورشید نیز به عنوان یک منبع تجدید پذیر در نظر گرفته می شوند ، به این معنی که ما در معرض خطر کمبود آنها نیستیم. تصور می شود که استفاده از انرژی خورشیدی آسان تر است ، از این رو مشاغل می توانند به جای خرید گواهینامه های سبز برای انرژی باد ، صفحه های خورشیدی خود را برای تولید انرژی مورد نیاز خود داشته باشند. با این کار آنها مرد متوسط ​​را کاهش می دهند و در هزینه ها صرفه جویی می کنند. شما نیز می توانید با انتقال وب سایت های خود به یک میزبان وب خورشیدی ، از این منبع انرژی تمیز و تجدید پذیر استفاده کرده و به از بین بردن تغییرات آب و هوایی در آینده کمک کنید.
آگاهی از گرم شدن کره زمین در حال گسترش است و مردم در سراسر جهان در تلاشند میزان گازهایی را که در جو آزاد می کنند تغییر دهند. علاوه بر این ، آنها شروع به طرفداری از مشاغلی کرده اند که اقدامات لازم برای پاکسازی محیط را انجام داده اند. به همان روشی که از تلاش مشاغلی که به صورت سبز فعالیت می کنند ، تشخیص می دهید ، مشتریان وب سایت شما نیز به دلیل این که وظیفه خود را انجام می دهید به شما احترام می گذارند. این می تواند به معنای مشتری بیشتر و مشتری بیشتر به معنای خط پایین تر باشد.
دلیل کل تجارت شما یافتن مشتریانی است که باعث می شوند درآمد بیشتری کسب کنید. یکی از راه هایی که می توانید به کسب و کار خود در این قرن جدید کمک کنید این است که شرکتهای میزبان وب خورشیدی را برای نیازهای سرور خود تغییر دهید.
بررسی جوانب مثبت و منفی ضد عفونی کننده آب خورشیدی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *