برق خورشیدی برای باغ ویلا

برق خورشیدی برای باغ ویلا

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
برق خورشیدی برای باغ ویلا
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
آیا یک خانه سلول خورشیدی برای شما خوب است؟
صحبت میشود.
(برق خورشیدی برای باغ ویلا) از دهه 60 ، جمعیت جهان به طور پیوسته همراه با توسعه کشورهای واژه سوم در حال افزایش است و اقتصاد جهان نیز رشد کرده است. اگرچه چنین رشدی مفید است و همچنین تأمین انرژی به دلیل تقاضای مهمتر ، برق همچنان افزایش می یابد. در دنیای مدرن ما و تمام فناوری آن برق ضروری شده است. در طول قرن 20 سوخت های فسیلی مانند زغال سنگ و نفت منابع اصلی تولید برق در نیروگاه ها بوده اند. از اوایل دهه 70 متوجه شدیم که سوخت های فسیلی بی حد و حصر نیستند ، در کنار آن بهره برداری و استفاده از آن اثرات مخرب جبران ناپذیری بر (برق خورشیدی برای باغ ویلا) محیط زیست و زندگی ما دارد. تحقیق و تفکر نوآورانه به سمت توسعه منابع انرژی ایمن و تمیزتر حرکت کرده است. یکی از منابع انرژی آشکار و امیدوار کننده ، تابش خورشید است. با مهار انرژی خورشید می توانیم انرژی الکتریکی را برای نیازهای روزانه تولید کنیم. در حقیقت ، یک ساعت دقیق برخورد انرژی خورشید با این کره خاکی معادل انرژی مصرفی کل جمعیت انسانی به مدت یک سال است. با در دسترس بودن چنین منبع انرژی قابل توجه و بی حد و حصر ، نوع جدیدی از ساخت و ساز که شامل صرفه جویی در انرژی و تولید انرژی خودپایدار است ، محبوبیت بیشتری پیدا می کند. این خانه های سلول خورشیدی است.
برای چندین دهه از پنل های خورشیدی به عنوان جایگزینی برای تولید برق استفاده می شود در حالی که برق تولید شده متداول در دسترس نبود. در طی بحران انرژی دهه 70 گفته شد که انرژی خورشیدی وابستگی ما را به سوخت های فسیلی قطع می کند. با این وجود صفحات خورشیدی اولیه به ویژه در آسمان ابری یا ابری بسیار کارآمد نبودند. اخیراً با سرمایه گذاری برخی از صنایع بزرگ در زمینه تحقیقات ، که موجب پیشرفت در این فناوری شده است ، و حمایت از منابع انرژی پاک تر ، دولت را به پشتیبانی از استفاده از انرژی جایگزین مضاعف تشویق کرده است. این حوادث منجر به کارآمدتر و ارزانتر تولید پانل های خورشیدی تجاری می شود. بنابراین این فناوری برای خانوارها و صنایع در مقیاس کوچک قابل دسترسی تر است.
با حرکت خانه های سازگار با محیط زیست در کشورهای اروپایی مانند آلمان ، دانمارک و نروژ جای تعجب نیست که مشاهده یکپارچه سازی صفحه خورشیدی به عنوان ساختارهای خانوارها در ساخت و سازهای جدید. فردریش ، آلمان ، منطقه برتر جهانی سازگار با محیط زیست ، نمونه عالی این روند است. در آنجا جامعه ای متشکل از پنج هزار شهروند در خانه های سلول خورشیدی زندگی می کنند ، مخصوصاً برای به حداکثر رساندن نور خورشید در پشت بام ها ، با صفحات خورشیدی یا آرایه ها به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از پشت بام ها. آنها انرژی خورشید را برای تمام نیازهای حرارتی و الکتریکی شلنگ مهار می کنند. از این رو یک راه حل سازگار با محیط زیست برای یکی از بحث برانگیزترین مشکلات زمان ما ارائه می شود. بمبئی ، هند ، نمونه دیگری از شهرهای بزرگ برای پیوستن به روند سبز است. کشورهای برجسته دیگر نیز در حال جمع آوری ایده هستند و دولتها به شدت از استفاده از صفحه خورشیدی حمایت می کنند. علاوه بر این ، از آنجا که فناوری استفاده از انرژی خورشیدی در حال کسب محبوبیت و اثبات شایستگی خود است ، در حال حاضر صنایع تجاری بیشتری در حال سرمایه گذاری در تولید آن هستند. با رشد سریع در این بخش فناوری و تولید انبوه ، قیمت ها رو به کاهش است. خانوارهای متوسط ​​اکنون می توانند در صفحات خورشیدی سرمایه گذاری کنند و از مزایای طولانی مدت آن بهره مند شوند. خانه های خورشیدی به سرعت از استاندارد جدیدی در یکپارچه سازی و ساخت و سازهای سازگار با محیط زیست برخوردارند. حتی برخی از دولت ها با ارائه مشوق های مالی و مالیاتی برای این نوع ساخت و سازها ، کار را آسان تر می کنند.
خانه های سلول خورشیدی فقط نتیجه طبیعی آگاهی سازگار با محیط زیست است ، زیرا ما می توانیم اثر آلودگی دی اکسید کربن را ببینیم و تصمیم می گیریم کره زمین را از تخریب بیشتر محافظت کنیم. اگرچه در حال حاضر ، نصب پانل های خورشیدی ارزان نیست ، هزینه نصب می تواند طی پنج تا شش سال جبران شود ، اما با توجه به خساراتی که قبلاً به زمین وارد کرده ایم ، تلاش کمی است. علاوه بر این ، با در نظر گرفتن چاپ پایدار بدون ضربه از انرژی جایگزین ، مزایای آن بیشتر از سوختن سوخت فسیلی است. بگذارید همه ما یک تلاش کوچک انجام دهیم و به زودی ممکن است حفاری زمین را برای بسته های کوچک سوخت های فسیلی متوقف کنیم. پاسخ نگاه به آسمان برای آینده ای روشن تر است. تا زمانی که خورشید به دور سیاره زمین می چرخد ​​، انرژی خورشید بی نهایت خواهد بود. خانه سلول خورشیدی فقط یک قدم کوچک در مسیر درست است. (برق خورشیدی برای باغ ویلا)
(09368524133 مهندس زهانی مشاور برق خورشیدی)
آیا یک خانه سلول خورشیدی برای شما خوب است؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *