باکس باطری ها

باکس باطری ها

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
باکس باطری ها
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
ژنراتورهای مغناطیسی – حقیقت تکان دهنده
صحبت میشود.
پنل خورشیدی ارسالی برای مشتری(باکس باطری ها) هزاران نفر در جستجوی منابع جایگزین برق هستند. همه می دانند که انرژی خورشیدی و توربین های بادی تولید برق یک گزینه سازگار با محیط زیست برای سوخت تولید شده از فسیل ارائه می دهند. سومین گزینه برای تولید برق تولید نیروی مغناطیسی است.
طرفداران این ایده ادعا می کنند که با خریداری تجهیزات اولیه ، مالک برای همیشه انرژی رایگان دریافت می کند. فرضیه اصلی تولید نیروی مغناطیسی این است که به محض اینکه ژنراتور روشن شود ، به تولید برق به مدت نامحدود ادامه می دهد. در (باکس باطری ها) صورت صحت ، این تجهیزات می تواند انقلابی در تولید برق ایجاد کند. بیایید بیشتر به این موضوع بپردازیم و حقیقت تکان دهنده ای را در مورد تولید سیستم خورشیدی اماده برای ارسالانرژی مغناطیسی کشف کنیم.
جستجوی انرژی رایگان قرن ها انسان را مجذوب خود کرده است. لئوناردو داوینچی تعدادی نقشه از ماشین آلات ساخته است که فکر می کند توانایی تولید انرژی آزاد را دارند. نیکولا تسلا را پدر انرژی آزاد خوانده اند. اخیراً ، بروس دی پالما و جان کریستی آنچه را که آنها آینده انرژی آزاد می نامند ، توسعه داده اند.
در سال 1977 ، بروس دی پالما N-Machine خود را ساخت که ادعا کرد از آهن ربا های چرخان برای تولید انرژی استفاده می کند. ظاهراً N-Machine چهار برابر بیشتر از انرژی ورودی ، انرژی خروجی تولید می کند و باعث ایجاد بیش از حد انرژی می شود. فشار بیش از حد یا حرکت دائمی به هر دستگاه یا سیستمی گفته می شود که به طور پکیج 1200 واتی برق خورشیدی . 09913566338دائمی بیش از مصرف انرژی تولید کند.
جان کریستی مخترع استرالیایی از شرکت Lutech Australia Pty Ltd ادعا می کند که یک ژنراتور قدرت مغناطیسی تولید کرده است که قادر است 440٪ بیش از حد مجاز باشد. متأسفانه ، هیچ یک از این ژنراتورهای قدرت مغناطیسی به طور مستقل تأیید نشده اند که توانایی تولید بیش از حد را دارند. منتقدان ادعا می کنند که چنین ژنراتوری نمی تواند بیش از حد یا انرژی آزاد تولید کند. برای این کار یک قانون اساسی فیزیک ، یعنی صرفه جویی در انرژی ، سرپیچی می کند. بر خلاف انرژی خورشیدی و بادی ، در حال حاضر هیچ شرکت برق از ژنراتورهای مجهز به آهنربا برای تولید برق استفاده نمی کنند.
پکیج سانورتر دار 20 کیلو وات . 09913566338بسیاری از وب سایت هایی که ایده تولید نیروی مغناطیسی را تبلیغ می کنند ، برنامه های DIY برای ساخت ژنراتور را ارائه می دهند. آیا واقعاً می توانید از یک مولد قدرت مغناطیسی DIY انرژی رایگان دریافت کنید؟ یک سایت ، Magniworks ، ادعا می کند که برنامه های آنها به هر کسی امکان می دهد با استفاده از مواد موجود در هر فروشگاه سخت افزار ، تولید کننده برق کمتر از 100 دلار را ایجاد کند. علاوه بر این ، این مولد برق که به راحتی ساخته می شود می تواند جایگزین 50٪ یا بیشتر از مصرف برق شما شود. این سایت اظهار داشت که صدها نفر از این ژنراتورها از برنامه آنها ساخته شده است و آنها چندین مشتری راضی را لیست می کنند. با استفاده از کمک دایرکتوری و یک سرویس جستجوی وب ، سعی کردم افراد پکیج خورشیدی یخچال ساید 400امپر. 09913566338مستقر در ایالات متحده را که ادعا می کنند این مولد ها را ساخته و نصب کرده اند ، پیدا کنم. متأسفانه ، من نتوانستم هیچ یک از منابع ذکر شده در وب سایت Magniworks را پیدا کنم.
من قادر به تأیید نصب واقعی نبودم ، تصمیم گرفتم برنامه های ژنراتور مغناطیسی را از سایت Magniworks بارگیری کنم. با این برنامه ها داشتم به حقیقت درمورد ژنراتورهای قدرت مغناطیسی می رسیدم. این طرح ها لیست قطعات دقیق ، تصاویر و دستورالعمل ها را ارائه می دهند. با این حال ، پس از ساخت ژنراتور ، شما چیزی دارید که یک پروژه علمی است ، نه یک راه حل انرژی جایگزین. ژنراتور کوچک است (تقریباً 4 اینچ مربع) و طبق مشخصات چاپ شده فقط 24.5 وات خروجی تولید می پکیج سانورتری پمپ دو اسب . 09913566338کند. راجع به آن فکر کن. 24.5 وات کمتر از نصف توان مورد نیاز برای روشن کردن یک لامپ 60 واتی است. برای جایگزینی 50 درصد یا بیشتر از میزان مصرف فعلی برق خود ، باید 20-25 دستگاه از این ژنراتورها را بسازید و سپس آنها را بهم سیم کنید.
بنابراین حقیقت تکان دهنده در مورد ژنراتورهای قدرت مغناطیسی چیست؟
ادعاهای تولید نیروی مغناطیسی برای دستیابی به بیش از حد به طور مستقل تأیید نشده است. انرژی آزاد از آهن ربا هنوز یک تئوری است ، مفهومی اثبات نشده است.
مولد محبوب Magniworks DIY ، حتی اگر کار کند ، به اندازه کافی بزرگ نیست که بتواند مقدار قابل توجهی برق تولید کند.
برق خورشیدی مشهد - شماره خرید و مشاوره 09368524133در پایان ، وقت و پول خود را در تعقیب انرژی رایگان وعده داده شده توسط طرفداران قدرت مغناطیسی هدر ندهید. با منابع تأییدشده انرژی جایگزین شوید. انرژی خورشیدی و توربین های بادی گرچه برای راه اندازی بیش از 100 دلار هزینه دارد ، اما در واقع برق قابل استفاده واقعی تولید می کند. برخی از اجزای سازنده ، صفحات خورشیدی و توربین های بادی را می توان در خانه ساخت. برنامه های بسیار خوبی برای صفحه خورشیدی و / یا توربین های بادی برای بارگیری در دسترس شما است.
اگر می خواهید سیستم برق خورشیدی یا توربین بادی خانگی خود را بسازید ، باید برنامه های دقیق و لیست مواد کامل داشته باشید. برنامه های انرژی جایگزین DIY با فروش برق خورشیدی مشهد - شماره خرید و مشاوره 09368524133بالاترین امتیاز را در: (باکس باطری ها)
(09368524133 مهندس زهانی مشاور برق خورشیدی)
ژنراتورهای مغناطیسی – حقیقت تکان دهنده

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *