باکس باطری سیستم های خورشیدی

باکس باطری سیستم های خورشیدی

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
باکس باطری سیستم های خورشیدی
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
از سوخت فسیلی دور شوید
صحبت میشود.
درامد از برق خورشیدی(باکس باطری سیستم های خورشیدی) برای مشاغل تجاری که به دنبال سبزتر شدن هستند ، می توانند با مشوق های مالیاتی خورشیدی تا 70 درصد تخفیف بگیرند. نه تنها واجد شرایط 30٪ اعتبار مالیاتی فدرال هستید بلکه می توانید استهلاک سیستم خورشیدی خود را طی 5 سال کوتاه تسریع کنید. این مشوق های مالیاتی معادل 60٪ -70٪ هزینه سیستم است و برای بازیابی کل سرمایه خود فقط به 3-4 سال پس انداز انرژی نیاز دارید.
علاوه بر مزایای مالی اعتبار مالیاتی انرژی خورشیدی ، بسیاری از مردم ترجیح می (باکس باطری سیستم های خورشیدی) دهند خورشیدی بروند زیرا احساس می کنند انرژی خورشیدی یک راه حل مسئولانه تر برای محیط زیست است. انرژی خورشیدی هم مصرف سیستم خورشیدیپایدار است و هم تجدید پذیر. انرژی خورشیدی راهی با انتشار صفر برای تأمین انرژی ساختمان ها و وسایل خانگی ، آب گرم و سوخت رسانی به وسایل نقلیه الکتریکی فراهم می کند. هرچه صفحات خورشیدی پشت بام یا carport محبوب تر و گسترده تر شوند ، بار بیشتری را در نیروگاه های سوختن زغال سنگ کاهش می دهند.
با توجه به اینکه ساختمان ها 38 درصد از کل انتشار کربن را در ایالات متحده تشکیل می دهند ، خورشیدی شدن می تواند اثر کربن ما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. یک سیستم پانل خورشیدی مسکونی معمولاً سه تا چهار تن انتشار کربن در سال را از بین می برد – معادل کاشت سالانه بیش از 100 درخت. خورشیدی نه تنها یک روش پنل خورشیدی ارسالی برای مشتریعالی برای سبز شدن است ، بلکه استفاده از اعتبار مالیات انرژی خورشیدی – قبل از انقضا – راهی عالی برای صرفه جویی در مصرف سبز است. (باکس باطری سیستم های خورشیدی)
سیستم خورشیدی اماده برای ارسال(09368524133 مهندس زهانی مشاور برق خورشیدی)
از سوخت فسیلی دور شوید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *