باکس باطری سیستم خورشیدی در پروژه ی سبزوار

باکس باطری سیستم خورشیدی در پروژه ی سبزوار

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
باکس باطری سیستم خورشیدی در پروژه ی سبزوار
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
4 مزیت چراغ های خورشیدی LED برای بسیاری از پارکینگ ها
صحبت میشود.
صفر تاصد سیستم برق خورشیدی(باکس باطری سیستم خورشیدی در پروژه ی سبزوار) آینده چراغ های LED خورشیدی است. آنها را در پارکینگ ها و دیگر مناطق بزرگ اطراف یک شهر خواهید دید. ارزان هستند و مقدار زیادی در هزینه های برق صرفه جویی می کنند. امروزه ، اکثر پارکینگ ها دارای چراغ های معمولی هستند که انرژی خود را از شبکه می گیرند. این محصولات کارآمد نیستند و به آلودگی محیط زیست می افزایند. بیایید نگاهی به برخی از مزایای برجسته چراغ های LED خورشیدی بیندازیم.
بهره وری انرژی(باکس باطری سیستم خورشیدی در پروژه ی سبزوار)
چراغ های LED خورشیدی کمی گران تر از چراغ های سنتی هستند اما بازده بالاتری را برای سرمایه گذاری ارائه می دهند. طبق آمار ، آنها 500٪ کارآمدتر هستند و آزمون هزینه برق خورشیدیزمان را می پذیرند. از آنجا که آنها انرژی خود را از خورشید می گیرند ، بسیار کارآمدتر هستند.
اگر می خواهید هزینه مصرف برق را بفهمید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که توان تمام واحدهای نور را با تعداد ساعاتی که نور کار می کند ضرب کنید. معمولاً این هزینه برای هر واحد بین 10 تا 20 دلار به صورت ماهانه است.
فناوری هوشمند
با استفاده از فناوری هوشمند ، اپراتورهای خورشیدی می توانند برنامه های روشنایی را از یک منطقه دورافتاده پیکربندی کنند. علاوه بر این ، آنها از ابزارهای هوشمند نیز برخوردار هستند. آنها می توانند به عنوان دستگاه های ضد سرقت و جمع آوری داده انواع سیستم های برق خورشیدیهای قدرتمند برای اینترنت چیزها یا بانک های داده بزرگ عمل کنند.
درخشندگی
چرا چراغ می گیریم؟ ساده است. ما به منظور درخشندگی به چراغ هایی نیاز داریم. گرچه وات اندازه گیری توان مصرفی است ، اما درخشندگی میزان روشنایی لامپ را اندازه گیری می کند.
به طور سنتی ، وات نشان دهنده روشنایی منبع نور است. از طرف دیگر ، چراغ های LED خورشیدی همرفت متفاوتی دارند. تا آنجا که به کارایی مربوط می شود ، آنها 400٪ کارآمدتر هستند. با کمک فناوری هوشمند می توان کنترل بهتری روی سیستم خونه مجهز شده به سیستم خورشیدیهای نوری که در فضای باز نصب شده اند ، به دست آورد.
جدا از این ، می توانید میزان روشنایی را به راحتی کم یا زیاد کنید. امکان تهیه مقدار مناسب نور در ناحیه مناسب وجود دارد.
مزایای محیطی
بسیاری از مزایای زیست محیطی چراغ های LED خورشیدی وجود دارد. در حقیقت ، محصولات سنتی قدرت خود را از شبکه می گیرند. در شبکه ، نیرو از طریق سوخت های فسیلی تولید می شود که آلودگی زیادی در هوا ایجاد می کند. و نیازی به توضیح نداریم که چگونه آلودگی می تواند بسیاری از مسائل بهداشتی را ایجاد کند.
از آنجا که انرژی خورشیدی 100٪ تمیز و با عوارض جانبی صفر است ، این آینده است. پنل های 325 ولتبعلاوه ، سوخت فسیلی با گذشت زمان کمیاب خواهد شد. تحقیقات در دنیای انرژی خورشیدی ممکن است در آینده قیمت ها را کاهش دهد.
مراحل نصب چراغ های خورشیدی کاملاً ساده است. هزینه کمتر و کارایی بالاتر است.
بنابراین ، این چند مزیت اصلی نصب چراغ های LED خورشیدی در پارکینگ ها است. هزینه انرژی در حال افزایش است. برای کمک به حل این مشکل ، باید به منابع تجدیدپذیر انرژی متوسل شویم و انرژی خورشیدی یکی از آنهاست. (باکس باطری سیستم خورشیدی در پروژه ی سبزوار)
پنل های 5باسبار(09368524133 مهندس زهانی مشاور برق خورشیدی)
4 مزیت چراغ های خورشیدی LED برای بسیاری از پارکینگ ها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *