اشنایی با برق سیستم خورشیدی

اشنایی با برق سیستم خورشیدی

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
اشنایی با برق سیستم خورشیدی
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
برای تأمین انرژی خانه خود به چند صفحه خورشیدی نیاز دارم؟
صحبت میشود.
برق خورشیدی ساختماناشنایی با برق سیستم خورشیداشنایی با برق سیستم خورشیدیی اگر منظور از “Power My House” رسیدن به صورتحساب برق صفر خالص باشد ، می توان تعداد لازم پنل را بر اساس میزان استفاده سالانه محاسبه کرد. تعداد عمومی پانل را می توان برای یک خانه “متوسط” در ایالات متحده تعیین کرد ، یا پاسخ مشخص تری را برای خانه شما تعیین کرد. روش دیگر تعیین میزان انرژی خورشیدی است که می توانید تولید کنید. س laterال بعدی یک س simpleال ساده است که می توانید با توجه به فضای سقف موجود در معرض آفتاب منزل پاسخ دهید.اشنایی با برق سیستم خورشیداشنایی با برق سیستم خورشیدیی
پنل های خورشیدی
راه اندازی سیستم برق خورشیدی روشنایی یخچالسلول های خورشیدی تجاری موجود امروزه احتمالاً نمایانگر پیشرفته ترین هنر برای سالهای آینده است. صفحات خورشیدی خوب متشکل از سلولهای سیلیکون تک بلوری حدود 100 میلی وات بر اینچ مربع (6.45 سانتی متر مربع) تولید می کنند. پنل های تجاری در اندازه های مختلف ، 100 وات به بالا ارائه می شوند. با این حال ، توان تولید شده در هر اینچ مربع حدود 100 میلی وات باقی مانده است. تعداد پانل های مورد نیاز می تواند کاهش یابد ، اما مساحت کاهش نمی یابد.
خانه “متوسط”
یک خانه 3 طبقه خوابه به طور متوسط ​​در هر روز ، در هر ماه یا سال چقدر برق سیستم برق خورشیدی یخچال و پمپ آبمصرف می کند. آژانس اطلاعات انرژی ایالات متحده تخمین زده است که متوسط ​​خانه های ایالات متحده 8900 کیلووات ساعت (کیلووات ساعت) در سال یا حدود 24 کیلووات ساعت در روز استفاده می کند. اگر این خانه متوسط ​​در آب و هوایی باشد که برای تولید حداکثر انرژی به طور متوسط ​​6 ساعت نور خورشید تولید می کند ، هر اینچ مربع از پانل های با جهت گیری مطلوب می تواند 600 میلی وات در روز تولید کند.
در نتیجه ، حدود 40،000 اینچ مربع (24000 وات در روز / 0.6 وات ساعت در هر اینچ در روز) یا 278 فوت مربع صفحه خورشیدی نیاز خانگی را برآورده می کند. اگر یک پنل 100 وات با اندازه حدود 6 فوت مربع خریداری کنید ، یک خانه متوسط ​​به 46 صفحه راه اندازی سیستم برق خورشیدی با سانورتورنیاز دارد.
خانه ی تو
این محاسبات برای یک سیستم داستانی است اما به عنوان یک راهنما عمل می کند. نیاز به انرژی شما ممکن است به طور قابل توجهی بیشتر یا کمتر از مقدار متوسط ​​استفاده شده در بالا باشد. اگر هدف شما این است که قبض برق خود را به صفر برسانید ، شما فقط باید بدانید که نیازهای عادی خانه شما چیست و به شما امکان عملی و عملی بودن آن را می گوید.
فاکتورهای شرکت برق اغلب نه تنها ماه های جاری ، بلکه ماه های گذشته را نیز نشان می دهد. در صورت درخواست ، این شرکت ممکن است بتواند کل 12 ماه را ارائه قسمت باکس باتری سیستم برق خورشیدیدهد. متناوباً ، می توان هر روز بیش از یک هفته یا حتی یک ماه قرائت کنتور را در نظر گرفت که شامل آخر هفته هایی می شود که مصرف برق معمولاً بیشتر است.
از آنجا که استفاده به طور معمول فصلی است ، این باید در نظر گرفته شود. در بیشتر ایالات متحده ، زمستان معمولاً بالاترین دوره استفاده را نشان می دهد. با این حال ، در برخی از مناطق تابستان های کشور که به حداکثر استفاده از AC نیاز دارند ، ممکن است نشان دهنده اوج استفاده باشد.
به عنوان مثال ، اگر قبض های انرژی یا قرائت کنتورهای شما نشان دهد که مصرف سالانه شما 12000 کیلووات ساعت در سال است ، برای یک سیستم برق خورشیدی به راه اندازی تابلو تبلیغاتی بابرق خورشیدیآرایه 63 صفحه (47 x 12000/8900 = 63 = 63) پانل 100 وات نیاز است. فضای سقف مورد نیاز 375 فوت مربع است. (اشنایی با برق سیستم خورشیدی)
تابلو برق سیستم برق خورشیدی با اینورتر برای منزل(09368524133 مهندس زهانی مشاور برق خورشیدی)
برای تأمین انرژی خانه خود به چند صفحه خورشیدی نیاز دارم؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *