سیستم ژنراتور برق خورشیدی

سیستم ژنراتور برق خورشیدی

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
سیستم ژنراتور برق خورشیدی
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
تولید برق خورشیدی – راهنمای گام به گام تولید برق میکرو خورشیدی
صحبت میشود.
(سیستم ژنراتور برق خورشیدی) انرژی خورشیدی می تواند مزایای خارق العاده ای برای مردم و محیط زیست به ارمغان بیاورد و بدون شک ، در سال های آینده ، صفحات خورشیدی با سبقت گرفتن از ژنراتورهای بنزین و دیزل ، به رایج ترین شکل تولید برق میکرو تبدیل می شوند. در حقیقت تنها مانع واقعی برق خورشیدی که بلافاصله به معمول ترین شکل تولید میکرو تبدیل می شود این است که بسیاری از افراد هنوز نمی دانند چگونه از آن استفاده کنند. این مقاله به رفع این مشکل کمک می کند تا شما نیز مستقیماً از این تولید برق ساده و رایگان بهره مند شوید. به ویژه مقاله (سیستم ژنراتور برق خورشیدی) توضیح می دهد:
نحوه کار صفحه های خورشیدی
چگونه می توانید آنها را به سادگی سیم کشی کنید. و
چگونه می توانید تعداد پنل های مورد نیاز خود را تعیین کنید.
وقتی پانل ها برق تولید می کنند
اول ، یک توضیح سریع در مورد زمان کار صفحه ها. به محض برخورد هر نوری با یک صفحه خورشیدی شروع به تولید برق می کند. هرچه نور بیشتر باشد ، برق بیشتری تولید می کند. صفحات خورشیدی در وات درجه بندی می شوند. این توضیح دهنده حداکثر قدرتی است که هنگام تابش مستقیم نور خورشید به آنها می دهند. به عنوان مثال. هنگامی که نور مستقیم خورشید به آن تابیده شود ، یک پانل 80 وات 80 وات برق تولید می کند. بدون نور ، پانل برق تولید نمی کند. همچنین ، پانل برق را ذخیره نمی کند. این مانند ژنراتوری است که وقتی نور به آن تابیده روشن می شود و با رفتن نور خاموش می شود. بنابراین پانل ها به طور کلی با باتری استفاده می شوند ، به خصوص اگر انرژی در شب استفاده شود. با این حال ، برای تأمین انرژی یک فواره حوضچه یا فن در طول روز ، باتری لازم نیست.
نحوه سیم کشی پانل
اگر سیستم موجود مانند قایق یا کاروان ، سوله یا هرجای دیگر از باتری 12 ولت یا 24 ولت برای برق استفاده می کنید ، کافی است پنل را به باتری سیم کشی کنید. اگر پانل 10 وات یا بالاتر است بهتر است از یک کنترل کننده شارژ در این بین استفاده کنید. با این کار پنل از شارژ بیش از حد باتری هنگام پر شدن باتری جلوگیری می کند. اگر سیستم جدیدی ایجاد می کنید – مانند سیم کشی یک کانکس یا خانه تابستانی – پس بهتر است از خروجی کنترل کننده شارژ استفاده کنید. اگر بخواهید برق 240 ولت مانند برق برق داشته باشید یا مستقیماً توسط وسایل 12 ولت مانند چراغ های 12 ولت ، یخچال های 12 ولت یا تلویزیون های 12 ولت می توانید از اینورتر استفاده کنید.
چگونه توان مورد نیاز خود را انتخاب کنیم
در آخر ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که از قدرت کافی برخوردار خواهید بود. در تابستان ، با در نظر گرفتن خساراتی از جمله عدم قرار گرفتن مستقیم به خورشید ، حدود 3 برابر درجه پنل در ساعت وات برق در روز دریافت می کنید. در زمستان حدود 1 برابر درجه پنل در ساعت وات در روز دریافت می کنید. بنابراین یک پانل 20 وات (چه تک کریستالی ، پلی کریستالی یا فیلم نازک) در تابستان تقریباً 60 وات در زمستان و هر روز در حدود 20 وات برق به شما می دهد. به همین ترتیب یک پنل 80 وات در تابستان حدود 240 وات و در زمستان حدود 80 وات خواهد داد. کافی است به طور متوسط ​​میزان انرژی مورد نیاز خود را بررسی کنید ، اطمینان حاصل کنید که باتری شما به اندازه کافی بزرگ است تا انرژی لازم را ذخیره کند و سپس مقدار پنل های مورد نیاز خود را خریداری کنید.
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
لطفا در صورت داشتن هر گونه سوال برای ما نامه بنویسید. ما از انتقال هرگونه اطلاعات خوشحالیم.
سیمون میلورد
مدیر AKT Solar
تماس با: +44 (0) 7722 465 643
ایمیل: contact@aktsolar.co.uk
وب سایت: www.aktsolar.co.uk
همچنین ممکن است بخواهید فیلم های ما را در مورد نحوه نصب صفحات خورشیدی در کاروان و قایق کانال بررسی کنید. (سیستم ژنراتور برق خورشیدی)
(09368524133 مهندس زهانی مشاور برق خورشیدی)
تولید برق خورشیدی – راهنمای گام به گام تولید برق میکرو خورشیدی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *