برق خورشیدی ساختمان

سیستم برق خورشیدی خانگی

1سرویس انرژیهای تجدیدپذیر:
2دو نوع سیستم خورشیدی on-grid یا متصل به شبکه و off-grid یا منفصل از شبکه وجود دارد. سیستم های های خورشیدی on-grid انرژی را به طور مستقیم به شبکه تزریق می‌کنند و سیستم های خورشیدی off-grid به عنوان نیروگاههای مستقل از شبکه برای مناطق دوردست یا برای مصرف خود مشترک (بدون استفاده از شبکه برق) مناسب‌ هستند.
3بیشترین نیروگاه و سیستم مورد استفاده در دنیا و ایران نیروگاه‌های متصل به شبکه on-grid است که در ایران هم این نیروگاه‌ها به دلیل خرید تضمینی برق آن‌ها توسط دولت در ۲۰ سال، مورد استقبال فراوان قرار گرفته است.
4نیروگاه‌های متصل به شبکه برق با توجه به میانگین تابش خورشید در ایران و تعداد روز‌های آفتای بالای ۳۰۰ روز در سال مناسب این اقلیم است. در اغلب شهر‌های ایران میزان تولید هر یک کیلووات سیستم خورشیدی (نیروگاه خورشیدی) بالای ۲۰۰۰ کیلووات ساعت است که این عدد برای خیلی از استان‌ها بالای ۲۲۰۰ کیلووات ساعت بر مترمربع است که بیشتر از میانگین جهانی است.
5هزینه نیروگاه خورشیدی منزل به اندازه و نوع آن بستگی دارد. دو نوع نیروگاه خورشیدی وجود دارد – خارج از شبکه و شبکه متصل شده.
6سیستم خارج از شبکه یک سیستم مستقل است که به شبکه اصلی وصل نمی شود. در این سیستم ، انرژی خورشیدی تولید شده در باتری ها ذخیره می شود (معروف به باتری های چرخه عمیق متفاوت از آنهایی که در خودروها استفاده می شوند). توان DC ذخیره شده در باتری ها توسط اینورتر به برق AC تبدیل می شود
7برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
809913566338
9
10
سیستم برق خورشیدی خانگی
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
راهنمای صفحه خورشیدی
صحبت میشود.
(سیستم برق خورشیدی خانگی) آیا قبلاً به ساخت پنل خورشیدی در خانه فکر می کردید؟ آیا می دانید می توانید یک راهنمای ساده صفحه خورشیدی تهیه کنید که می تواند به شما گام به گام دستورالعمل های ساخت سیستم برق خورشیدی را برای تولید برق رایگان از خورشید به شما بیاموزد؟ بله ، ایده خوبی است که پس انداز کنید و کره زمین را پس انداز کنید.
در حالی که شما ماهانه صدها دلار به شرکت برق خود پرداخت می کنید ، تلاش زیادی برای استفاده از منابع انرژی جایگزین مانند خورشید برای ایجاد انرژی پاک وجود دارد. (سیستم برق خورشیدی خانگی) من می دانم که مدت زیادی طول می کشد تا بتوانیم از انرژی خورشیدی به طور گسترده استفاده کنیم ، اما مطمئناً امروز خیلی زود برای شما اتفاق می افتد.
برای استفاده در منزل ، دیگر لازم نیست منتظر بمانیم زیرا هم اکنون می توانیم از انرژی خورشیدی برای تولید برق خانه های خود استفاده کنیم. ما به راحتی می توانیم از فروشگاه های بزرگ به خرید سیستم مولد خورشیدی بپردازیم ، اما در این مقاله من واقعاً می خواهم به شما توصیه كنم كه برای صرفه جویی در هزینه های زیادی سیستم خود را بسازید.
هزینه سیستم های مشابه از فروشگاه ها حدود 1000 دلار است ، اما با راهنمای صفحه خورشیدی و با استفاده از ابزارهای ساده از نزدیکترین فروشگاه سخت افزار می توانید به راحتی خودتان در کمتر از یک ساعت آن را بسازید و فقط 200 دلار یا حتی کمتر از این دو هزینه خواهید داشت. صدها دلار
با کمک یک راهنمای ویدیویی ساده می توانید این کار را انجام دهید. اگرچه می توانید چند درس کوتاه در مورد روند نصب این سیستم ها در اینترنت پیدا کنید اما من به شما توصیه نمی کنم که این درس ها را دنبال کنید زیرا کامل نیستند و خواسته های شما را برآورده نمی کنند.
اکنون انرژی خورشیدی خود را بسازید ، 3 بررسی برتر راهنمای صفحه خورشیدی: [http://www.buildsolarpanel.info/]. (سیستم برق خورشیدی خانگی)
(09368524133 مهندس زهانی مشاور برق خورشیدی)
راهنمای صفحه خورشیدی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *