راه اندازی سیستم خورشیدی در پروژه ی شاندیز

راه اندازی سیستم خورشیدی در پروژه ی شاندیز

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
راه اندازی سیستم خورشیدی در پروژه ی شاندیز
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
خارج از شبکه در شهر – مزایا و معایب
صحبت میشود.
تولید برق خورشیدی صنعتی(راه اندازی سیستم خورشیدی در پروژه ی شاندیز) همه آگاه هستند که نسل فعلی با آینده انرژی دشوار و گرانی روبرو هستند. در نتیجه این آگاهی ، هزاران خانه شروع به بررسی زندگی بدون شبکه حتی در شهرها کرده اند. زندگی در خارج از شبکه در یک شهر دارای مزایا و معایبی نیز هست ، اما از نظر بسیاری هم از نظر مالی منطقی است و هم ذهن بسیاری را به همراه دارد.
مزایای زندگی در خارج از شبکه
بزرگترین مزیت زندگی در خارج از شبکه امکان تولید انرژی تمیز و تجدیدپذیر برای خانه (راه اندازی سیستم خورشیدی در پروژه ی شاندیز) شما است. پس از بازپرداخت هزینه اولیه سرمایه گذاری ، شما قادر خواهید بود سالها انرژی رایگان تولید کنید. با دانستن میزان تولید صفحات خورشیدیاینکه انرژی متعارف گران خواهد شد ، اکنون زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در دستگاه های انرژی خانگی است.
قطع شبکه در حالی که در شهر وجود دارد به این معنی است که شما فقط می توانید به عنوان پشتیبان به سیستم شبکه اعتماد کنید. با توجه به آینده انرژی شبکه که در مورد چگونگی و محل تولید آن و هزینه آن زیر سوال می رود ، خوب است که کنترل را داشته باشید تا به اندازه نیاز یا کمتری تولید کنید.
ساخت پنل های خورشیدی خود نیز از نظر اقتصادی به شدت به نفع شما خواهد بود. در حالی که هزینه خرید یک صفحه خورشیدی تقریباً سه برابر هزینه ساخت آن است ، بسیاری از افراد هنوز در حال خرید سیستم های خود هستند زیرا آنها نمی دانند که برق صفحه خورشیدیشما می توانید خودتان را با کسری از قیمت بسازید.
معایب Going Off Grid در شهر
هنگام خارج شدن از شبکه ، ذخیره انرژی شما یک نگرانی عمده است. برای بانک باتری خود به فضای خالی نیاز خواهید داشت. این امر همیشه هنگام زندگی در شهر امکان پذیر نیست و برای برخی ممکن است هنگام زندگی در حومه شهر دشوار باشد.
علاوه بر کمبود فضای کافی برای باتری ، برخی ممکن است فضای محدودی را برای قرار دادن صفحات خورشیدی خود تجربه کنند.
اگر با این وجود می توان بر این دو معایب غلبه کرد ، خاموش شدن از شبکه هم آسان است و هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است.
برق خورشیدی برای کولرکشف کنید که چه تخفیف ها و مشوق هایی را می توانید دریافت کنید که قبل از هرگونه هزینه کردن.
برای کاهش هزینه های صفحه خورشیدی از ارزانترین پنل های خورشیدی [http://buildagenerator.net/DiySolarPanels] دیدن کنید.
از سیستم های Hybrid و Tie Grid ، Net Metering و همچنین مشوق های دولتی و محلی استفاده کنید.
برای دیدن اینکه چگونه می توانید پانل های خورشیدی خود را با 1/3 هزینه خرید آنها بسازید ، از پنل های خورشیدی DIY دیدن کنید [http://www.no9to5ers.com] (راه اندازی سیستم خورشیدی در پروژه ی شاندیز)
تجهیزات سیستم برق خورشیدی در خانه(09368524133 مهندس زهانی مشاور برق خورشیدی)
خارج از شبکه در شهر – مزایا و معایب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *