راه اندازی سیستم برق خورشیدی با یک عدد پنل در کلات

راه اندازی سیستم برق خورشیدی با یک عدد پنل در کلات

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
راه اندازی سیستم برق خورشیدی با یک عدد پنل در کلات
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
سیستم های قدرت ایستاده به تنهایی – آنچه شما باید بدانید
صحبت میشود.
(راه اندازی سیستم برق خورشیدی با یک عدد پنل در کلات) سیستم های قدرت مستقل در مقیاس جهانی تقاضا را افزایش می دهند. هزاران خانواده هنوز در بعضی از کشورها از طریق شبکه زندگی می کنند. خاموش بودن شبکه به این معنی است که آنها هیچ نیروگاه اصلی برای خواص خود ندارند و باید به دنبال راه حل های جایگزین باشند.
تاکنون ، این افراد برای گرم کردن و پخت و پز به مشعل های چوبی و چراغ های پارافین برای روشنایی در شب اعتماد می کردند ، اما با ایستادن در کنار سیستم های قدرت ، (راه اندازی سیستم برق خورشیدی با یک عدد پنل در کلات) همچنین به عنوان SAPS شناخته می شود ، زندگی آنها تغییر کرده است و آنها می توانند از تمام راحتی های مدرن شما لذت ببرند. با استفاده از شبکه یا برق از خانه خود لذت ببرید.
هنگام جستجوی SAPS برای ویژگی شبکه خارج از خورشید ، گزینه های بی شماری وجود دارد. سیستم های خورشیدی مستقل قابل اعتماد ، مقرون به صرفه و راحت هستند. آنها از صفحات خورشیدی تشکیل شده اند که نور خورشید را جذب می کنند و سپس آن را به انرژی ذخیره شده در باتری تبدیل می کنند.
بنابراین بسیاری از مردم تصور غلطی دارند که این سیستم ها فقط در یک روز آفتابی کار می کنند و درست است که برای شارژ سریعتر باتری ها می خواهید پنل های شما بیشترین میزان نور خورشید را بدست آورند ، اما آنها حتی در روزهای ابری نیز کار می کنند ، تفاوت این است که شارژ باتری بیشتر طول می کشد.
با قرارگیری در کنار سیستم های انرژی خورشیدی ، می خواهید با یک شرکت معتبر صحبت کنید که می تواند مشاوره ای بر اساس خانوار فعلی شما ارائه دهد. آنها به اندازه ملک و اینکه از چه وسایل برقی استفاده خواهید کرد ، بررسی خواهند کرد و سپس به شما در مورد تعداد صفحه خورشیدی و تعداد باتری هایی که برای راحتی کار در شبانه روز خانه خود با اطمینان نیاز دارید ، به شما مشاوره می دهند.
خبر خوب با سیستم های خورشیدی مستقل این است که قابل اعتماد هستند و به تعمیر و نگهداری گران و منظم نیاز ندارند. پس از راه اندازی ، سیستم را رها کرده و کار می کنید و تنها تنظیماتی که ممکن است انجام دهید برداشتن برف از صفحه خورشیدی در صورت بارش برف یا تعویض باتری هر چند سال یکبار است زیرا سرعت آن خسته کننده و شارژ می شود یا شروع به از دست دادن می کند. شارژ.
گزینه بعدی نیروی باد است. این نوع SAPS کمتر از خورشیدی رایج است زیرا راحت بودن آن چندان قابل اعتماد نیست. با نیروی باد شما به باد اعتماد می کنید ، بنابراین شما باید در منطقه ای زندگی کنید که از جریان باد منظم و نسبتاً پایداری برخوردار است. این بدان معنی است که شما باید توربین بادی خود را تا آنجا که ممکن است بالا نصب کنید زیرا هرچه بالاتر بروید جریان هوا پایدارتر است. هوا از زمین پایین تر قصد ندارد توربین را با نیروی کافی برای تولید نیرو فراهم کند.
مشکل توربین های بادی ایده آل بودن آن ها برای قایقی است که روی آب قرار دارد ، اما برای یک خاصیت خارج از شبکه ، ممکن است روزها باد نداشته باشید ، این بدان معنی است که باتری های شما ممکن است هیچ نیرویی در آن باقی نمانند. این چیزی است که با استفاده از سیستمهای خورشیدی مستقل به راحتی از آن اجتناب می شود.
در هر دوی این محصولات از باتری استفاده خواهد شد. بنابراین شما باید برخی از گزینه های ذخیره سازی را برای نگه داشتن باتری خود پیدا کنید. تعداد باتری های شما تعیین می کند که چقدر انرژی ذخیره کرده اید و چه مدت زمان شما را از دست می دهد.
همه آنها از اینورتر استفاده می کنند و سپس انرژی خورشیدی یا باد را به انرژی تبدیل می کنند و سپس از اینورتر استفاده می شود تا ولتاژ پایین AC را برای همه لوازم خانگی معمولی شما فراهم کند. (راه اندازی سیستم برق خورشیدی با یک عدد پنل در کلات)
(09368524133 مهندس زهانی مشاور برق خورشیدی)
سیستم های قدرت ایستاده به تنهایی – آنچه شما باید بدانید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *