باکس باطری پروژه ی قوچان

باکس باطری پروژه ی قوچان

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
باکس باطری پروژه ی قوچان
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
آیا انرژی خورشیدی گزینه مناسب انرژی برای انتاریو است؟
صحبت میشود.
فروشگاه اینترنتی برق خورشیدی(باکس باطری پروژه ی قوچان) کانادا برای تأمین آینده انرژی پاک هنوز کارهای زیادی برای انجام دارد و به نظر می رسد انرژی خورشیدی می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای شلیک آن به ویژه در انتاریو باشد. دو مطالعه اخیر انجام شده توسط دانشمندان کانادایی نشان داده است که انتاریو یا به عبارت دقیق تر جنوب شرقی انتاریو ، دارای پتانسیل انرژی خورشیدی بسیار زیادی است ، در واقع اگر نتایج این دو مطالعه دقیق باشد ، جنوب شرقی انتاریو پتانسیل تولید تقریباً یکسان را دارد مقدار نیرویی که هم اکنون راکتورهای هسته ای ایالات متحده انجام می دهند (حدود 100 گیگاوات).(باکس باطری پروژه ی قوچان)
اولین مطالعه به این نتیجه رسید که اگر بالای سقف های انتخابی در جنوب شرقی سیم کشی سیستم های برق خورشیدیانتاریو با صفحات خورشیدی پوشانده شده باشند ، می توانند پنج گیگاوات یا حدود 5 درصد از کل انرژی انتاریو را تولید کنند. این تقریباً همان مقدار انرژی است که در حال حاضر توسط تمام نیروگاههای زغال سنگ در انتاریو تولید می شود ، به این معنی که انرژی خورشیدی حداقل می تواند جایگزین ذغال سنگ موجود در انتاریو شود و باعث شود نمونه کارهای انرژی انتاریو سازگار با محیط زیست باشد. مطمئناً چون انرژی خورشیدی یک منبع انرژی متناوب است (خورشید همیشه نمی درخشد) بهترین چیز برای اطمینان از قابلیت اطمینان این است که انرژی خورشیدی را با سایر منابع انرژی تجدید پذیر مانند باد و نیروگاه آبی متصل کنید.
مطالعه دیگر مناظر آن را در زمین های موجود در جنوب شرقی انتاریو قرار داد که درامد از برق خورشیدیمی تواند برای مزارع خورشیدی مورد استفاده قرار گیرد. از آنجا که بسیاری از زمینهای انتاریو دارای ارزش اقتصادی بسیار کمی هستند (زمینهای بایر ، مناسب مزارع غذایی) ، زمینی که می تواند برای مزارع خورشیدی مورد استفاده قرار گیرد می تواند تا 90 گیگاوات انرژی تمیز و تجدیدپذیر تحویل دهد.
این داده ها قطعاً سزاوار توجه بیشتر است زیرا جنوب شرقی انتاریو می تواند 90 گیگاوات انرژی تجدید پذیر در زمین های بی ثمر تولید کند 90 گیگاوات انرژی تجدیدپذیر قطعاً بیش از میزان قابل احترامی است که حداقل باید دولت کانادا را وادار کند در مورد مزایای احتمالی توسعه پروژه های انرژی خورشیدی در این قسمت کوچک از انتاریو فکر کند. (باکس باطری پروژه ی قوچان)
مصرف سیستم خورشیدی(09368524133 مهندس زهانی مشاور برق خورشیدی)
آیا انرژی خورشیدی گزینه مناسب انرژی برای انتاریو است؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *