باکس باطری سیستم های خورشیدی

استفاده از برق خورشیدی برای ماینینگ

Break Away From Fossil Fuelاز سوخت فسیلی دور شوید استفاده از برق خورشیدی برای ماینینگ
Break Away From Fossil Fuel استفاده از برق خورشیدی برای ماینینگ برای مشاغل تجاری که به دنبال سبزتر شدن هستند ، می توانند با مشوق های مالیاتی ( استفاده از برق خورشیدی برای ماینینگ ) () خورشیدی تا 70 درصد تخفیف بگیرند. نه تنها واجد شرایط 30٪ اعتبار مالیاتی فدرال هستید بلکه می توانید استهلاک سیستم خورشیدی خود را طی 5 سال کوتاه تسریع کنید. این مشوق های مالیاتی معادل 60٪ -70٪ هزینه سیستم است و برای بازیابی کل سرمایه خود فقط به 3-4 سال پس انداز انرژی نیاز دارید.
علاوه بر مزایای مالی اعتبار مالیاتی انرژی خورشیدی ، بسیاری از مردم ترجیح می دهند خورشیدی بروند زیرا احساس می کنند انرژی خورشیدی یک راه حل مسئولانه تر برای محیط زیست است. انرژی خورشیدی هم پایدار است و هم تجدید پذیر. انرژی خورشیدی راهی با انتشار صفر برای تأمین انرژی ساختمان ها و وسایل خانگی ، آب گرم و سوخت رسانی به وسایل نقلیه الکتریکی فراهم می ( استفاده از برق خورشیدی برای ماینینگ ) () کند. هرچه صفحات خورشیدی پشت بام یا carport محبوب تر و گسترده تر شوند ، بار بیشتری را در نیروگاه های سوختن زغال سنگ کاهش می دهند.
با توجه به اینکه ساختمان ها 38 درصد از کل انتشار کربن را در ایالات متحده تشکیل می دهند ، خورشیدی شدن می تواند اثر کربن ما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. یک سیستم پانل خورشیدی مسکونی معمولاً سه تا چهار تن انتشار کربن در سال را از بین می برد – معادل کاشت سالانه بیش از 100 درخت. خورشیدی نه تنها یک روش عالی برای سبز شدن است ، بلکه استفاده از اعتبار مالیات انرژی خورشیدی – قبل از انقضا – راهی عالی برای صرفه جویی در مصرف سبز است. ( استفاده از برق خورشیدی برای ( استفاده از برق خورشیدی برای ماینینگ ) () ماینینگ )
https://solarpowerpanel.ir

( استفاده از برق خورشیدی برای ماینینگ ) ()

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *