آیا سیستم برق خورشیدی برای همه مصارف و لوازم بصرفه است؟

آیا سیستم برق خورشیدی برای همه مصارف و لوازم بصرفه است؟

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
آیا سیستم برق خورشیدی برای همه مصارف و لوازم بصرفه است؟
مقاله زیر یک فایل آموزشی کناره در ضمینه برق خورشیدی از وبسایت های معتبر جهانیست و در مورد :
3 دلیل نصب پنل های خورشیدی در خانه
صحبت میشود.
(آیا سیستم برق خورشیدی برای همه مصارف و لوازم بصرفه است؟) صاحبان خانه های مترقی در حال بررسی مزایای تأمین بخشی از نیازهای برق خود با انرژی خورشیدی هستند. نصب صفحات خورشیدی یا سلول های فتوولتائیک راهی تمیز و مقرون به صرفه برای تأمین انرژی خانه ها و کاهش هزینه های برق است. برخی از صاحبان خانه های آگاه از محیط زیست صفحه های خورشیدی نصب می کنند زیرا تقریباً 35٪ از انتشار دی اکسید کربن می کاهد. دلیل آن هر چه باشد ، محبوبیت گسترده سیستم های انرژی خورشیدی فتوولتائیک را می توان به عوامل خاصی نسبت داد.(آیا سیستم برق خورشیدی برای همه مصارف و لوازم بصرفه است؟)
دلایل اصلی نصب پنل های خورشیدی
برخی از دلایلی که به دلیل آن افراد بیشتری در نصب پنل خورشیدی سرمایه گذاری می کنند عبارتند از:
افزایش ارزش خانه: در آمار ارائه شده توسط موسسه ارزیابی ملی آمده است که صاحبان خانه می توانند به ازای هر یک دلار افت در قبض های سالیانه آب ، ارزش خانه های خود را 20 دلار افزایش دهند. یک محصول متوسط ​​انرژی خورشیدی می تواند ارزش ملک شما را 17520 دلار افزایش دهد. پس از در نظر گرفتن تخفیف ها و مشوق ها ، هزینه ملک شما بسیار کمتر از مبلغ خرید شما خواهد بود.
قطع قبوض برق: قبوض برق نه تنها از نظر تخلیه دوره منابع مالی بلکه به دلیل خطرناک بودن برای محیط زیست ، یک نگرانی عمده است. خانه ها و مشاغل کوچک ماهانه 500 کیلووات ساعت برق مصرف می کنند. برخی حتی ماهیانه 75 دلار پرداخت می کنند. این بالاتر از پرداخت وام قابل کسر از مالیات است که هر ماه برای سیستم های خورشیدی تأمین شده پرداخت می شود. با نصب معمول پنل های خورشیدی ، صورت حساب های شما از 92 دلار به 11 دلار در ماه کاهش می یابد.
کاهش ردپای کربن: همه جهان به طور روزافزونی نسبت به “سبز شدن” آگاه هستند و نصب صفحه های خورشیدی خانگی می تواند بهترین راه برای حمایت از این کار باشد. مصرف برق منجر به تقریباً 6 تن انتشار دی اکسید کربن در هر خانوار در ایالات متحده در سال می شود. با در نظر گرفتن این واقعیت که یک آمریکایی متوسط ​​سالانه حدود 20 تن دی اکسید کربن تولید می کند ، نصب سیستم های فتوولتائیک می تواند اثر کربن شما را تا 35٪ کاهش دهد.
انرژی خورشیدی قابل تجدید و همچنین قابل اطمینان است. زمین ما انرژی خورشیدی کافی را برای تأمین انرژی هر واحد مسکونی و تجاری در کره زمین دریافت می کند. بنابراین ، چرا تمام انرژی طبیعی را بدون استفاده رها می کنیم؟ علاوه بر همه اینها ، صفحات خورشیدی از سیلیکون ساخته می شوند و اطمینان حاصل می کنند که استفاده دیگری از منابع طبیعی (از آنجا که سیلیکون به صورت شن و ماسه در می آید.) علاوه بر این ، تولید انرژی خورشیدی منجر به انتشار سموم یا آلاینده های مضر نمی شود. بسته به سیستمی که انتخاب می کنید ، می توانید وابستگی خانه خود را به شبکه قطع کنید یا حتی آن را از بین ببرید ، خصوصاً در هنگام کمبود برق زیاد.
کیتز ، متخصص بازاریابی دیجیتال است و با ودا انفورماتیک کار می کند. کیتز همچنین یک گیک در شبکه های اجتماعی است که دارای حضور گسترده شبکه های اجتماعی در چندین سایت رسانه های اجتماعی است. (آیا سیستم برق خورشیدی برای همه مصارف و لوازم بصرفه است؟)
(09368524133 مهندس زهانی مشاور برق خورشیدی)
3 دلیل نصب پنل های خورشیدی در خانه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *